2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla öncede denedim sulukla içmemişti dün gece denedim şimdilik içiyor 🧿 biberonu denemedim biraz kendini toplasın diye.

Seçenekler çok
Ya biberondan
Ya diş çıktı
Ya iştah şurubundan
Ya annem peri yavşanı ile yıkadı ondan 🤭
Ya da biz bi göbek adı koyacaktık hamile kalmadan önce bi türbe var oraya gitmiştik o ay da hamile kaldım o kişinin adını koymak gerekiyormuş onu da yeni koyduk 🙊

Diyorum bunlardan biri sebep 😂😂😂😂
Onlar ne kız anaa ilk defa duyuyorum 😅😅 aman olsun açılsın iştahı da fark etmez
Kız benimki beceremiyor ya ben sıkıyorum çıkarıyorum 😂
Ya aslında ucunu iyi eziyor ama sondaki kısım kalınca oraya ulaşmak biraz zor oluyor 😅 kapağı vida gibi olsaydı 😅 bebeler ezip yedikçe ittirirdik😅😅

Evet iste onun arayışı içindeyim 🥺
Eşime dedim bnm ark in esine gidelim diye çünkü çok iyi baya yorumlar fln zaten GATA mezunu fln. O da yaza doğru rahatlayınca gidelim dedi
Ben GATA doğumluyum 😁 Yorumları iyiyse gidin kuzum ama bende burda kadın doğumcu ararken GATA mezunu diye gittim ama hiç memnun kalmadım hayal kırıklığına uğradım 😔

Onlar ne kız anaa ilk defa duyuyorum 😅😅 aman olsun açılsın iştahı da fark etmez

Ya aslında ucunu iyi eziyor ama sondaki kısım kalınca oraya ulaşmak biraz zor oluyor 😅 kapağı vida gibi olsaydı 😅 bebeler ezip yedikçe ittirirdik😅😅
Ahahahah bizim burda meşhur peri yavşanı gerçekten de işe yarıyor hamileyken bende yaptım tiksinmem geçmişti 😂😂😂

Maşallah seninki iyi eziyormuş ahsen çözemedi olayı 😂😂

Valla o hikayede yanan mehmet oldu adamcagiza cok uzuldum cok saf biri insallah mutlu olur bundan sonra
Tuğba hasta evet zor bi süreç ama o adamcagiz elinden geleni yapmiş hastane hastane dolasmis 10 yıl birlikte olmak icin beklemis kadini terketmesi gerekmezdi paranin 2 katini aldi zaten hala para diyor bazen insanlara cok kiziyorum genelde bu tarz konularda asla karsi tarafa acimam ama tuğbada bisey var yıldızım almadi 😶
Muge anlinin leylek gafı cok iyiydi yalniz 😂😂

Kiz leylek gafini ben kaçırmışım
Rahmi bey bile sinirlendi affet bi hata yapmış dedi inst başta kocamla.sorunum.ypk diyordun parayı buldun kocayı unuttun diye fln yazmislar Mehmet bende üzüldüm

182 lira veriyorum valla baya ilgileniyor tahlil falan da bedava. Sizin oralarda var mı böyle bir uygulama bilmiyorum. Özel bizim 400 mü ne olmuş şok oldum
Gayet makul bir fiyat bu zamana göre.. Keşke burda da öyle bir şey olsa Prof ile görüşmüş olurduk daha deneyimli 😕 Özel muayene 400, özel hastane 210 TL olmuş burda

X