2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oooo senin gibi birine bu doktor yakışmaz 😂 hepsini geç ay açık süt nedir yaa istediği kadar temiz olsun 🙊

Evet ya anneanneme soruyorum süt gelmezse napıyorlardı diyorum geliyordu gelene kadar bekliyordu çocuk diyo. Gelmezse de inek sütü. Teyzemin gelmemiş oğluna direkt çiğ süt vermişler 😳

Burda burda vallah çöktüm bişey yapasım yok o derece😢

Eskiden ne fenaymış
Bebis yemeyince öyle oluyor dimi:KK43:

Söz konusu evlat olunca akan sular duruyor
Kuzum doktora goturdun ya kilosuna baktirabildinmi.icin rahat ederdi
Acile gittik ya orda benle tartıp baktılar 7600 çıktı. 1 Aralıkta 7300 dü. Ama 7600 de üstünde kıyafetleri peluş montu vardı 150 gr falan almış oluyor aşağı yukarı

Oooo senin gibi birine bu doktor yakışmaz 😂 hepsini geç ay açık süt nedir yaa istediği kadar temiz olsun 🙊

Evet ya anneanneme soruyorum süt gelmezse napıyorlardı diyorum geliyordu gelene kadar bekliyordu çocuk diyo. Gelmezse de inek sütü. Teyzemin gelmemiş oğluna direkt çiğ süt vermişler 😳

Burda burda vallah çöktüm bişey yapasım yok o derece😢
Hemde hiç ay benim bu halim ne olcak gönlüme göre bir doktor bulamıyorum. Aslında buldumda aramıza mesafeler girdi 🤣 1 haftadır bekletiyordu ek gıda için bir dönüş yapamadı. Muayene günüde uzunca anlatmam lazım dedi. Toplasan adam akıllı bir şey yok. Olanda çok hızlı söyledi geçti 😕 Konuşmanın ilk başında ise 10 gün olmuş bir şeylere başlamışsınızdır dedi. Hayır başlamadım dedim 🤣

Evet 2 si cok ayri dünya canim
Ablamda kayinvalidemde sanki ilk çocuğun gb davranıyorsun dediler çişi poku takılıyorsun
Dedimki cinarin ne kadar yediğini görüyordum emdiği için sütüm yetiyormu yetmnyorh kaygım var alerjisi var mı yokmh sutumdd gectimi bide emen bebek olduğu için mi bilmiyorum benim dışımda 5 Ay boyunca durmadi babasiyla yakinlasti 1 aydır fln
Her bebeğin karakteri de değişik oluyor kuzum benimki de emiyor ama herkese gidiyor. Ama bu aralar bazı zamanlar ısrarla beni istiyor. Bazen odadan çıkartmıyor beni ağlıyor arkamı döner dönmez. Çoğu zamanda takmiyor 🤣 Bugün babası çağırdı kucağımdaydı. Normalde gider ama babası almasın diye bana dönüp sarıldı 😍

Acile gittik ya orda benle tartıp baktılar 7600 çıktı. 1 Aralıkta 7300 dü. Ama 7600 de üstünde kıyafetleri peluş montu vardı 150 gr falan almış oluyor aşağı yukarı
Bence iyi almış sanki kuzum. Ama yemedikçe doymuyor mu stresine giriyoruz çok haklısın o konuda sonuçta sıvı alması da önemli..

Vallahi kiz bende şaşırdım anne inek sütü yasak demiştim 😀 ne yasağı kızım bize ole söyleyen öğreten mi vardi diyor kıyamam
Bende mama verdim kuzu sütüm yoktu 2 gün sonra geldi ilkini emziremedim zaten kuvezdi yanımda verimli kimse olmadı yalnızdım psikoloji k olarak iyi değildim tecrubesizdjm sütüm yok kaygım vardi kilo verdi dediler ben panik emziriyordjm üstüne mama veriyordum cocuk çıkarıyordu ama ben ya açsa diyordum
Sonuç meme reddi yaptı emziremedim direnemedimde sagip verdim mamayla karışık şekilde büyüdüler işte
Oyy iste nasıl geçiyo günler dimi kuzum ilkinde baya zorlu olmuş sürecin . O günler de insan geçmeyecek diyo sonra anı olarak kalıyo iste.
Bn bi de sünnet olduğu İçin hurmayla ve hacdan gelen suyla açtırdım ağzını

Kuzu kasik biberon daha rahat oldu annemde buradaydı ona da gösterdim bu şekilde icirirsin anne diye kızım ben unuturum yaklaşınca gösterirsin dedi anne 10 gun kaldı zaten dedim 😀
Yaa iyi hadi işe yaradı desene kuzum çok sevindim ☺️
Oyyy 10gun mu kaldı hadi bakalım inş alışma sürecini atlattın mi sonra kolaylaşır kuzum stres yapma

Hemde hiç ay benim bu halim ne olcak gönlüme göre bir doktor bulamıyorum. Aslında buldumda aramıza mesafeler girdi 🤣 1 haftadır bekletiyordu ek gıda için bir dönüş yapamadı. Muayene günüde uzunca anlatmam lazım dedi. Toplasan adam akıllı bir şey yok. Olanda çok hızlı söyledi geçti 😕 Konuşmanın ilk başında ise 10 gün olmuş bir şeylere başlamışsınızdır dedi. Hayır başlamadım dedim 🤣
Ooooo kuzu çevirdim deseydin 😂

X