2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Orhan Pekuz. Eskiden Sami Ulus un başhekimiymiş. Şimdi subayevlerde özel yeri var. Benim kp nin arkadaşıymış. Çok iyi diyorlar hele beslenme daha zormuş yemeyince insan kötü oluyor

Ay kuzum kıyamam
Derdi vardır mutlaka kuzum gunesde oleydi 2 3 gece sıfır uyku cani dar durmuyor ağlıyordu
Şükür simdide mizmiz ama her zamanki halleri
Alışıyorsun da artık normall bizimki gece uyudu neseki iyiydii genede de bu sıra memüklerimi ısırıyorr artık yaa canım çok yanıyo bianda ay diyorum öyle keskinki dişleri ona kizdım zannediyo aglıyo halbuki öyle değell yanii vallahaa ısircak diye odüm kopuyoo

Uyanınca su ver 5 dk ya düzelir. Günlük verdiğin suyu artır biraz
Onu görünce hemen gelip su verdim. Uyanınca yemekten önce sonra yemek arası sürekli su veriyorum aslında
canım senin bebik kaç öğün yiyor ek gıda? miktarları yaklaşık nasıl? bi de günde kaç kere kaç cc mama veriyosun??
Canım 3 ana öğün 2 ara öğün yiyor. Ara öğünde yoğurt ve meyve veriyorum. Mamayı tamamiyle bıraktı artık içmek istemiyor. Miktarları bazen güzel yiyor bir küçük kase çorba mesela bitiriyor bazen bir iki kaşık alıp bırakıyor zorlanıyorum acıkınca da başka hoşuna gidecek şeyler veriyorum rahat uyusun diye

sweetgirlcandy baktım şimdi normale dönmüş 8de kahvaltı yaptı normalde 11 gibi ara öğün verirdim veremedim babaannesindeydik 12de eve geldik acıkmıştı ondan oldu demek gelince su verdim ardından yemek uyudu normale döndü

Yüzü görmesine gerek yok ki bazıları çocuğun varlığına bile nazar edebiliyo
Heh evet iste bak bunu düşünmemiştim annem deyince cidden hak verdim bnm mantık yüzü kapalı aaa tamam bişe olmazdı ama iste öyle değilmiş .
Ya kötü niyetle değil çok içten sevse bile nazar oluyo ki zaten en çok anne baba nazari değermiş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…