2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bazi insanlarin enerjisi karşi tarafa cok daha fazla etkiliyo bence.sizin ablaninda durumu bu olabilir.bu arada nasil oldunuz,bebek ve siz?
Ahahahah benim kv nin enerjisi çok düşük bence hep negatif özellikle benim enerjimi düşürüyor 🤣 sweetgirlcandy sweetgirlcandy insanı da çok inceler sanki radarlı bir gözlüğü var gibi içine kadar girer gözleri 🙈

Cano petekler tıkıyor ya
Yatak odası 21 20 şu sıra çok soğuk normalde 22 23 fln di
Petek kapatsak daha soğuk olur ben gunduzleri yatak odasında gece salonda yatiriyorum yakında besige sığmayacak park yatakta yatak odasında yatması gerekecek
Elektrikli soba yakarız diyoruz ya da o küçük üflemek soba varya ondan alırız
Kuzum biraz önce Ankarada ki doktorumuzu dinlemeye çalıştım nem ile ilgili peteklere ıslak havlu koyun 6-8 saatte bir değiştirin dedi.

Orhan Pekuz. Eskiden Sami Ulus un başhekimiymiş. Şimdi subayevlerde özel yeri var. Benim kp nin arkadaşıymış. Çok iyi diyorlar 🤷🏼‍♀️ hele beslenme daha zormuş yemeyince insan kötü oluyor
Neden gelmeyin demiş önemli bulmadığı için mi? Hastalıklardan dolayı mı?
Olurda Ankara’ya giderseniz bizim doktorda aklında olsun. Ben çok memnun kalmıştım. Keşke Ankara yakın olsa 🥺 Benim bebikte 4 gündür öksürüyor. Bugün çok emmedi napıcam bilmiyorum adam akıllı doktor da yok eşimde evde yok 😶‍🌫️

Ya bazen çok didiklemek de iyi olmuyo 😂🙈bizler nasıl büyümüşüz walla ayı günü mü biliyorlarmış vermişler yemişiz 😂
Bugün sonunda ek gıda için doktor aradı hızlıca konuştu. Yoğurt için sütü pastörize yapıyoruz ya dedim. Ne pastörizesi açıktan al yap temiz güvenilir hayvan olsun dedi 🤣 zyağı için kriter var mı dedim. Rivera olmasın soğuk sıkım olsun fark etmez dedi. Aman bizler nasıl büyüdük dedi 🤣

Heh evet iste bak bunu düşünmemiştim annem deyince cidden hak verdim 🙈 bnm mantık yüzü kapalı aaa tamam bişe olmazdı ama iste öyle değilmiş .
Ya kötü niyetle değil çok içten sevse bile nazar oluyo ki zaten en çok anne baba nazari değermiş .
Tabi tabi çok severek bakınca da değer nazar ama malesef bu zaman da özellikle akrabalar çocuğa çokta severek bakmıyo kiloluysa oo kilolu çocuk sakinse oo sakin çocuk vs vs yapıştır nazarı 😂

Bugün sonunda ek gıda için doktor aradı hızlıca konuştu. Yoğurt için sütü pastörize yapıyoruz ya dedim. Ne pastörizesi açıktan al yap temiz güvenilir hayvan olsun dedi 🤣 zyağı için kriter var mı dedim. Rivera olmasın soğuk sıkım olsun fark etmez dedi. Aman bizler nasıl büyüdük dedi 🤣
Çokta doktoru beklemeye gerek yokmuş kuzum rahat doktor en güzeli 😍😂

Kızlar hipp in sütlacından alan deneyen oldu mu. Eşim gitmiş ondan almış. Bende herşeyi kendim yapmak istiyorum alma bir daha dedim ama almışken vereyim diyorum. Jou Jou sen vermiştin sanki kız

• Beğen
Reactions: Jou
Tabi tabi çok severek bakınca da değer nazar ama malesef bu zaman da özellikle akrabalar çocuğa çokta severek bakmıyo kiloluysa oo kilolu çocuk sakinse oo sakin çocuk vs vs yapıştır nazarı 😂
Bacım benim dışardan kem göze ihtiyacım yok kvgil yetiyor 🤣 En sonuncuyu söyleyeyim. Üşümüyorsun dimi dedi çocukta 4 gündür öksürük var 🙈

X