2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bendede biberon var ama kaşık değill
Kullanmıyorumm metal kaşıkla su ve mama veriyorumm drum metal kaşıkla ver dedi

Bende ikiside var cano da almıyor işte
Anne sütünü ne kadar surede kaşıkla verilirki neyse şimdi uyutuyorum uyusun süt sağıcam kalkınca tekrar denicem inşallah başarılı olur

• Beğen
Reactions: Jou
Cano petekler tıkıyor ya
Yatak odası 21 20 şu sıra çok soğuk normalde 22 23 fln di
Petek kapatsak daha soğuk olur ben gunduzleri yatak odasında gece salonda yatiriyorum yakında besige sığmayacak park yatakta yatak odasında yatması gerekecek
Elektrikli soba yakarız diyoruz ya da o küçük üflemek soba varya ondan alırız
Isitici farmı oda olabilirr baya soğuk oluyormuş sizin iyi düşünmüssün oyleyse kapatma olduğu kadar dursun benim kız çok nazlı bugün hep ağladı içim gitti göxler kıpkırmızı bi 5olaydı saat gidek birşey verir belki nebileyim ya

Bende ikiside var cano da almıyor işte
Anne sütünü ne kadar surede kaşıkla verilirki neyse şimdi uyutuyorum uyusun süt sağıcam kalkınca tekrar denicem inşallah başarılı olur
Insallah canım bende salladım şimdi hangi birine yetişeyim ooyy bi yumurta kirip yemişim sabah oda 8da 🤦‍♀️

Isitici farmı oda olabilirr baya soğuk oluyormuş sizin iyi düşünmüssün oyleyse kapatma olduğu kadar dursun benim kız çok nazlı bugün hep ağladı içim gitti göxler kıpkırmızı bi 5olaydı saat gidek birşey verir belki nebileyim ya

Ay kuzum kıyamam
Derdi vardır mutlaka kuzum gunesde oleydi 2 3 gece sıfır uyku cani dar durmuyor ağlıyordu
Şükür simdide mizmiz ama her zamanki halleri 😀

• Beğen
Reactions: Jou
Insallah canım bende salladım şimdi hangi birine yetişeyim ooyy bi yumurta kirip yemişim sabah oda 8da 🤦‍♀️

Ay kuzu işimiz zor yeminle beni stres sardı isyerine ocakta başlıyorum
Annem Anneanneme rağmen kıza 2 gün bakacak
Koca yarım gün yanında duracak
Herkes çok yorulacak benide stres yoracak oy oy oy

Bende 10 buçukta yaptım.kahvalti
Ben gün içinde bisi yiyemiyorum o yuzden gunesi sabah uykusuna yatirip sonra hazırlıyorum kendime tost yumurta domates salatalık zeytin en azından sağlam.yapmqyq calia kuzum kahvaltını öbür türlü duramıyorum

Hep görüyordum instagramda çok kullanan var. Güzel gözüküyor bedeni denemedim daha.. Yarın yıkarım kuruyunca giydirip ilk fikrimi söylerim. Bağlantıyı bir türlü yapıştırmadı. Resim olarak bıraktım.
Eki Görüntüle 3179202
Ben yazın bunun müslininden kullandım şimdi de bunu kullanıyoruz çok memnunum. Giydirip çıkarması da çok rahat hem de sıcacık oluyor
yani karsidaki kişinin iyi ya da kotü enerjisini almamimizin sebebi,bize nasil hissettirdiği,nasil çagrişimlar yaptiği oyle mi? Bizimle alakali yani,karşidakiyle alakali değil?
Yani bunu bilim diyor tabi. Davranışçı ekole göre kişilerin, durumların, olayların bizde harekete geçirdiği duygu nedir? O esnada aklımızdan hangi cümleler geçiyor? Buna dikkat edince ben genelde yakalıyorum o kişide beni rahatsız eden şey neyse onu.

Ben yazın bunun müslininden kullandım şimdi de bunu kullanıyoruz çok memnunum. Giydirip çıkarması da çok rahat hem de sıcacık oluyor

Yani bunu bilim diyor tabi. Davranışçı ekole göre kişilerin, durumların, olayların bizde harekete geçirdiği duygu nedir? O esnada aklımızdan hangi cümleler geçiyor? Buna dikkat edince ben genelde yakalıyorum o kişide beni rahatsız eden şey neyse onu.
canim peki bilim nazar hakkinda ne diyo?

Bende 10 buçukta yaptım.kahvalti
Ben gün içinde bisi yiyemiyorum o yuzden gunesi sabah uykusuna yatirip sonra hazırlıyorum kendime tost yumurta domates salatalık zeytin en azından sağlam.yapmqyq calia kuzum kahvaltını öbür türlü duramıyorum
Evett doğruu yoksa çöküyosunn ciidden

X