2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa aynen bende de var bu durum 7.30 da uyandım bugün aslında uykum var uyuyamıyorum sersem gibi oldum
Aynen uyuyamıyorum da geceye kadar garip
Kızlar benim ilk hamileliğimde göğüslerimde hassasiyet vardı ve baya büyümüştü bu hamileliğimde göğsümde hiç hassasiyet acı vs yok dolgunlukta yok böyle olan var mı?
Benimde bugün dokununca hafif acıyor öyle aşırı bi hassasiyet yok
Kuzum benimm Valla öyle bak kuzum eşime bile 2 yılda zor alıştım ben vajinismus olmadığıma şükrettim
Aynı bende
Merhaba sağlıklı ilerler ise inşallah bende haziran annesi olacağım bugün hamile olduğumu öğrendim
Merhaba hoş geldiniz yavaş yavaş çoğalıyoruz
Gaz bende ilk öğrendiğim zaman çok aşırıydı Şimdi biraz daha azaldı
Selamlar bende aranıza katıldım , bugün 4+4 günlüğüz. Henüz kese göremedik cumartesi günü kısmetse gideceğiz görmeye. Yaş 26. Tahmini doğum tarihi 8 haziran
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun hemen ekliyorum tabloya bende 6 haftalık falanken gitmeyi düşünüyorum hem kese hem kalp atışı Aaa benimde 8 Haziran görünüyor

Benide ekleyiiin :) 26 yaşındayım tahmini doğum tarihi 8 haziran ilk çocuğum olucak kısmetse

Kızlar test sonucum geldi. Ptesi 181 bugün 3548 nasıl sizce
Bence çok güzel dün benim doktorum 3000 lerde keseyi görürüz dedi kese kontrolü yapıldımı canım benim kontrolümde haftaya pazartesi valla çok heyecanlıyım böyle yüksek değerliler görmek çok güzel bişey

Ay inşaallah sağlıkla gelsinler keseye çarşamba günü gidicez bunu değer görmek için gittik

İnşâAllâh canım benim banada bekleyemeyiz derseniz cumartesi gelin dedi ben bekleyecem 2 gün daha insan stres oluyor diğer türlü
Evet canım benim hem kese hem kalp atışı görürsün belki böylece. Bende çarşamba gidicem keseyi görürüz kalp atışında alırız inşallah o gün

Benide ekleyiiin :) 26 yaşındayım tahmini doğum tarihi 8 haziran ilk çocuğum olucak kısmetse
Ekliyorum hemen
merhabalar bende inşAllah Haziran annesi olacağım. Dün öğrendim hamile olduğumu. Nasıl kayıt olmam gerekiyor buraya?
Tabloya eklemem için
Kg
Kaçıncı çocuk
Bunları yazmanız gerek
Kızlar test sonucum geldi. Ptesi 181 bugün 3548 nasıl sizce
Ooo maşallah çok iyi normalde 2 katı olarak hesaplarsak 1448 olması lazım ikiz olabilir mi ki Gerçi benim de artış fazla da

Seninki kaç kuzum yüksek olunca ikiz olması ihtimali var demi bide

Çok şükür canım benim evet valla bende şaşkınım ikiz olabilir gibi geldi bana da olabilir mi senin ne kadar artış benim gibi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…