2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Birde bir şey soracağım bu ilk hamileliğim o yüzden pek bir bilgim yok haftalarla ilgili, bizim sadece bir tek denememiz oldu bu yüzden ben hamile kaldığım tarihi kesin olarak biliyorum ama doktorlar sanırım bunu baz almıyor son adet gününden başlatıyorlar öyle mi hesaplayacağım şuan haftayı 🙂
Evet canim son adetin baslangic gününden baz aliniyor

Benim sanırım dün olmadı hiç ağrı. Bence sürekli ve şiddetli olmadığı sürece sıkıntı yok.

Ya bende uyku problemi var sabahın köründe uyanıyorum uyuyamıyorum bi daha. Çocuk böyle olcak kesin😂😂😂😂
Yaa aynen bende de var bu durum 🤣🤣 7.30 da uyandım bugün aslında uykum var uyuyamıyorum sersem gibi oldum🤣

Kızlar benim ilk hamileliğimde göğüslerimde hassasiyet vardı ve baya büyümüştü😅 bu hamileliğimde göğsümde hiç hassasiyet acı vs yok dolgunlukta yok böyle olan var mı?

Öyle şeyleri de çok kafaya takmayın geçtiğimiz 4 gün çok güzel geçti ağrı sızı olmadı, bugün yine başladı mesela. Ağrınız olmadığı günler de olacak, o zaman da bebeğe bişi oldu diye korkmayın ☺️
Valla çok doğru yazmışsın kuzum doktorlar da insanı endişeye kaptıryor ihtimaller üzerine konuşuyorlar oda insana çok stres yaptırıyor

Benim göğüslerimde hareketlılık başlamadı daha sadece dolgunluk var o kadar
Ben üstüne yatamıyorum dün gece daha da arttı uykum dan uyandım o derece normal mi böylede bilmiyorum
Bide damarlanma oluyor kararma oluyor meme ucundaki kahverengilik koyulaşıyor diyorlardı bende de onlar yok hatta hamile olduğumu öyle anladım yazanlar vardı burda

Ben üstüne yatamıyorum dün gece daha da arttı uykum dan uyandım o derece normal mi böylede bilmiyorum
Bide damarlanma oluyor kararma oluyor meme ucundaki kahverengilik koyulaşıyor diyorlardı bende de onlar yok hatta hamile olduğumu öyle anladım yazanlar vardı burda
Hele bende bakayım Bi de benim hiç iş yapasım yok 🤣

Hiç duymadım böyle kuzum çok geçmiş olsun inşallah bu sefer sağlıkla ilerler 🤲🏻🌹bende iğnesi çok güçlü diye duydum onu yaptılar fitil olarak kullanıldığında daha etkili diye duydum bide ağızdan alınınca mide deki asit etkisini azaltıyor muş ben fitil yapamam kendime onu oraya asla yapamam o yüzden hapını kullanıyorum istersen doktorunla konuş fitil olarak kullan kullanabilirsen
Sağol canım inşallah 🌸 yok banada fitil olarak verdi yarın gidip tekrar kan vericem bakalım yükselme varmı tam bitti diyorım dünden beri kahve leke ara ara geliyor bian önce bitse rahatlicam bende

Benim de ara ara, kısa süreli hafif regl ağrım oluyor kızlar tedirgin olup uzanıyorum ardından demekki hepimiz yaşıyormuşuz rahatladım🥰 onun dışında göğüslerimde dolgunlaştı, sızı yok diyebilirim. Bir de gaz oluyor afedersiniz metabolizma mı değişiyor ne🤦‍♀️🤦‍♀️

Sağol canım inşallah 🌸 yok banada fitil olarak verdi yarın gidip tekrar kan vericem bakalım yükselme varmı tam bitti diyorım dünden beri kahve leke ara ara geliyor bian önce bitse rahatlicam bende
Benimki 1 haftaya yakın sürdü canım dün temizlendi afedersin akıntı ile ama 2 gün oluyor duruyor tekrar başlarmı bilmiyorum senin ne kadar zamandır var lekelenmen

Benim de ara ara, kısa süreli hafif regl ağrım oluyor kızlar tedirgin olup uzanıyorum ardından demekki hepimiz yaşıyormuşuz rahatladım🥰 onun dışında göğüslerimde dolgunlaştı, sızı yok diyebilirim. Bir de gaz oluyor afedersiniz metabolizma mı değişiyor ne🤦‍♀️🤦‍♀️
Ay gaz bende de var bir de hem kabız hem ishalim çok karışığım 😊İnternetten araştırdım hormonal değişiklerden dolayıymış

X