2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende de lekelenme oldu doktorum pruloton depot diye bi iğne var onu yaptırdı durdu gibi sana da yapıldımı iğne
Yapıldı canım hapını kullanıyorum şimdide kırmızı olmadığı sürece korkma dedi doktorum dün bana bugün de gelmiyor zaten lekem 1 hafta sürdü benimki ara ara şuanda akıntı oluyor o başladı şimdide de ara ara ama

Canım günaydın , benimde özellikle akşamüstü başlıyor. Sancı girip çıkıyor. Her oluşunda huzursuz oluyorum. Umarım herşey yolundadır
İnşâAllâh canım insan tedirgin oluyor belki iyi bişey yerleşiyor burda konuştuğum biri düşük yapmıştı o söyledi ağrın olması iyi bişey benim ağrılarım durduğunda bebeğimi kaybettim demişti

Öyle şeyleri de çok kafaya takmayın geçtiğimiz 4 gün çok güzel geçti ağrı sızı olmadı, bugün yine başladı mesela. Ağrınız olmadığı günler de olacak, o zaman da bebeğe bişi oldu diye korkmayın

İyi bari canım inşallah gelmez bi daha bana da progestan verdi ama hiç kullanmak istemiyorum o bende daha çok kahve leke yapıyodu sanki daha önce de iki kez düşük yaptım hiç bi işe de yaramadı açıkcası umarım bu lekelenmeler yerleşmedir

Selam kızlar şöyle bir okudum da hepimiz aynı şeyleri yaşıyormuşuz bende sabah 7de uyanıyorum hafta ici çalıştığım için geç kalkardım hamilelikte erkenci oldum uykular haram oldu birde ilkokul 1e giden kızım var ela ile lalelerle huni takıyorum gün içinde sinirlenince karnım ağrıyor ablasına kızıyorum diye mi ne bulantı ara ara ama dün bende de böbrek ağrısı gibi oldu sonra geçti. Hep bi tedirginlik var birşey olmasın diye dua edip duruyorum sağlıkla gelsin minnoşlarımız bugün tekrar bi beta vericem ptesi 181 'di. Bakalım kaç olmuş ptesi adet günümdü . Çarşamba kontrol kese bakılacak bi beta vereyim de içim rahatlasın

Benimki de aynı öyle kuzum genelde sağ tarafım ağrıyor benimde üstüne yatamıyorum çoğu zaman bide dediğin gibi ani hareket yapmaya hiç gelmiyor oda insanı korkutuyor geçende ablam ayağa kalkarken birden kalkma dedi

Ama aksamlari deli gibi uykum geliyor 11 de uyuyorum kafami koydugum gibi daliyorum uykuya
Bende erkenden uyuyorum tv karşısında falan gidiyorum
Biz erkenci tayfayız demek ki Rüyamda bulamıyordum bende

Hiç duymadım böyle kuzum çok geçmiş olsun inşallah bu sefer sağlıkla ilerler bende iğnesi çok güçlü diye duydum onu yaptılar fitil olarak kullanıldığında daha etkili diye duydum bide ağızdan alınınca mide deki asit etkisini azaltıyor muş ben fitil yapamam kendime onu oraya asla yapamam o yüzden hapını kullanıyorum istersen doktorunla konuş fitil olarak kullan kullanabilirsen

Bende erkenden uyuyorum tv karşısında falan gidiyorum

Biz erkenci tayfayız demek ki Rüyamda bulamıyordum bende
Aynen yatağa girdim mi direk uyku modu sabahta direk uyanıyorum bebeler erkenci olacak kızımda uyurdum o da uyurdu maşallah hiç uyanmazdı hala da uykucu tosbağa

Fitilde bişi yok ya niye o kadar şeyaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…