2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Maşallah canım bebim kontrolün ne zaman keseyide kalp atışını da duyarsın inşallah benimki daha minicik ilk 84 çıktı ya sonra 265 çıktı bendede artış 2 katından fazla bakalım haftaya nolacak
Ben geç gitmeyi düşünüyorum canım. 6 haftalık falanken
Çok şükür canım benim evet valla bende şaşkınım ikiz olabilir gibi geldi bana da olabilir mi senin ne kadar artış benim gibi mi
Benimki de 122-331-887 şeklinde artış. Hayırlısı neyse o olsun canım Bana herkes ikiz beben olsun dedi durdular tırsıyorum biraz

Ben geç gitmeyi düşünüyorum canım. 6 haftalık falanken

Benimki de 122-331-887 şeklinde artış. Hayırlısı neyse o olsun canım Bana herkes ikiz beben olsun dedi durdular tırsıyorum biraz
Haftaya pazartesi ye kadar 9 gün var daha fazla sabredemem ben galiba

Herkese selam kızlar
Bende 5 haziran annesi olacağım inşallah
Cuma gecesi keseyi gördük. Şimdi kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum..
2 oğlum var 3. Hayırlısıyla kız olur inşallah 4

Kızlar doğum dahil özel hastanede paket 6 bin iyi mi daha da düşecek sanırım hastane sahibi tanıdığımız da. Yine de bilemiyorum tabi

Kızlar doğum dahil özel hastanede paket 6 bin iyi mi daha da düşecek sanırım hastane sahibi tanıdığımız da. Yine de bilemiyorum tabi
Doğum dahil derken kontroller tahliller içinde mi canım. Bizim Boluda 2 özel var hiç beğenmiyorum 1 kadın doğum hastanesi var özel gibi kızımı orada sezeryan ile dünyaya getirdim 6 yıl geçti ama sezeryan olur bu minnosta sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…