2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dolmuş canım 1 gecede hemde sabah götürdüm götürdük hemen. Sizede geçmiş olsun çok şükür bizde ateş olmadı

Hayirli olsun canim bende disadda yakın mesafede durduruyorm kizi
Benimki durur diye düşünüyorum sağa sola bakmayı seviyor. Yeni taşındığım binanın asansörü biraz merdiven çıkınca. Bebek arabasıyla zor oluyor annem yakın marketler yakın. Oralara giderken kullanırım diye düşündüm inşallah memnun kalırız

Bizde akşam acile gittik bıngıldağı çöktü biraz tabi beslenmediği için. Halbuki su veriyorum ama yeterli olmadı heralde. Su verdim gittik düzelmişti. Hem tıp fakültesine hem devlete gittik. İkisi de sorun yok görünürde dedi tıp da baya detaylı baktı devletteki bebek arabasından bile çıkarmadı.
Devletteki dişten oluyordu 3 gün falan bu sefer 1 hafta sürdü dedim ondandır dedi.
Tıptaki dişten bu kadar çok olmaz dedi.
İkisi de yarın uzmana götürün bi dedi ama bişeyi yok dedi. Yoruldum dostlar 3 gün iyiydi yine 1 hafta olmuş resmen gözlerinin altı çöktü halsiz halde

Dolmuş canım 1 gecede hemde sabah götürdüm götürdük hemen. Sizede geçmiş olsun çok şükür bizde ateş olmadı

Sagol canim sorma 2 gün ates oldu sürekli terleyen bebegim buz kesti cok mizmizlandi gözlerde kıpkırmızıydi vallahi bilmiyorum cok zor okula giden yavrularımız olduğu için hem büyükler hem bebeler cok tehlikede
Büyük perişan oldu 3 hafta okula göndermedim tam iyi oldu dedik tekrar kötü oldu bebemde bende 4 gündür çok kötüydük
Bir sürü ilaç.aliyor kızım bende antibiyotik kullanıyorum mecburen benimde ateşim dusmuyordu yoksa

Aynen kanguru yakın mesafede çok pratik kuzu bende markete fln onla çıkıyorum bugün güneş mizmizdi koca pazara giderken bizde gidelim dedim abi her gören Ay üşür Ay hadts olur kafayı yedim psikolojim bozuldu dedim hasta olacak herhalde koştur koştur eve geldim

Kuzum geçmiş olsun
Oy oy çok zor büyüyorlar
Bizimkine bende su veriyorum ama çok içmiyor herhalde çok ek gıda almadığı için
Devlettekiler öyle ne yazık ki.keske biraz daha hassas olsalar
Bisi yok dedilerse biraz daha takip et Kuzum için rahat etmezse götürürsün
Dişler pespese.cikti iyi dayanır yavrus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…