2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim kız mizmizlaniyodu dedim acıktı yine içmeyecek falan bi kalktım göz göze geldik yine sen uyan dön yatağın kenardan bize bakıyor geri de sırt üstü dönememiş şimdiki etkinliğimiz bu yatağa koyuyorum uyudu diye uyanıyor hop dönmüş yüz üstü

Dönsünler istiyoruz dönünce de fıldır fıldır bebeler ya maşallah Ahsen e

Altina atariz şort

Yakışır :))
Kuzu ben kullaniyorum faydalı bence

Bende alayım olmazsa

Şaşırmadım araştırmacı anne:)
Kocaman kız fotoda daha küçük duruyor ama eski zıbınlardan kendiniz yapabilirsiniz instagramda gördüm bende biri yapmış

Onu gördüm de çok hoşuma gitmedi almak en iyiisi:)

Kızlarr yaaa bu alerji nezaman geçiyorr normalmi daha geçmedi ya içim sıkıldı

Bizimki 1 gün sürdü belki de ilaç kullandım diye. Ama bizde burun tıkanıklığı ve göz kızarması yapmıştı

Reactions: Jou
Hee belirtileri ne pekii bizimkinde yok belirti pek int yuz kızarığı diyo akinti diyo falan drun 3günmü bekle dedi
Canim ben dedigim gibi bir kez ve toplu igne ucu kadar verdim yumurtayı 2 kez sarımtırak kustu sırtinda kabarma oldu bide ishal oldu yesil renk cok sulu baska bi belirti olmadi bizde dikkatimi ceken

Reactions: Jou
Mecbursa tabiki içeceksin canim,dert etme..yok ben de 7 senedir lansinosh un manuel var.otomatik almadım sonrasinda gerekmeyecek diye,cokta işime yaradı.ama sen çalişacaksin otomatik daha iyi olur kanimca

Migren yok bende ondan korktum acaba öyle bir şey mi başlıyor diye. Ama çok şiddetli değildi baş ağrısı. Ağrı geçti ama bulantı ara ara geliyor salgın varmış sanırım bulantı kusma ishal
Hiç bitmiyor şu salgınlar geçmiş olsun kuzum 3 senedir ne bu böyle insanlık sınanıyor resmen ‍🌫

İnşallah yoktur kuzum ya. Ama sen yiyorsun sonuçta alerjisi olsa sütten de geçmez miydi acaba
Jou Sütten belli olmayanda oluyormuş. Geçen doktora 9. Aydaki aşı hakkında ne düşündüğünü sordum ve yumurtaya alerji olup olmadığını nasıl anlayacağız dedim. Sen yumurta yemiyor musun olsa onda çıkardı dedi. Aaa öyle oluyor mu kimdi yiyinceye olmayacak o zaman dedim. Yok anne sütünden almayıp kendi yiyince de çıkan oluyor dedi.

Yakışır :))

Bende alayım olmazsa

Şaşırmadım araştırmacı anne:)

Onu gördüm de çok hoşuma gitmedi almak en iyiisi:)

Al al kuzum ama ölçülerine dikkat et
Benim 2 çıtçıtlı body olanlara aldığım 3 lu uydu 3 lu çıtçıtlı body olanlara aldığım 2 li uydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…