2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen kuzum ya yat direk . Bizde bugün hava güzel diye çıktık ama iyice yoruldum ya. Cikmiom daralıom çıkınca da yoruluom aman bi eve gitsem diom. Benm bebis de ara ara öksürüyor ya

Bende hanımı emziriyorum kalktı simdi totosunu yedimmmm 😀
Kuzu bende öyleyim bunaldım. Dışarı çıkalım diyorum Dışarı çıkıncada eve geliyorum ya abowww pestjlim çıkmış üstüne evin hali
Sabah hicbisi.yapmadan direk hastaneye gittik eve geldim gözlerimi kapadım ve dinlenmem lazım dedim gücüm yok dedim baya iyi geldi dinlenmek kızımda kalkmadı anasına kıyak geçti 😀

Ya hem sağlıklı degil hemde olmiycak sey o kapagin gevseyip kesmesi allah korusun agzina alsa gormesem daha kötü olcakti aglasin valla aglar aglar susar biz aglamayalim

Aynen vallahi sürekli susturmak için bazen detaylı düşünemiyoruz
Allah korumuş vallahi canim

Ben zaten 5.ayda başladım kuzu🤭 öğünleri artırcam sadece mama içmediği için. Aaa portakal için erken değil mi 🙊
Ah be benimkinin yemeğe olan krizleri görsen boşver bu lahmacun da yer dersin 😂😂😂 ama tabiki önceliğimiz anne sütü günde 3 kere ek gıda alıyorsa 10 defa anneyi emiyor 😘😍 o kadar erken mi başladın İnan hatırlamıyorum kız giremiyorum buraya pek

Canim bende güneşe yoğurt verdim yüzü kızardı eşim daha midesine inmedi ne alaka dedi 3 4gun sonra tekrar denedim yine aynı oldu şimdi yoğurt yiyo bisi olmadı ya bisi diecem gözde kızarma yapar mi bu kızın gözleri ondan kızarmış olabilir mi yaaa Jou Jou sen aralıklı.olarak dene bakalım kuzu
Kötü olmuş ya canım Güneş. Bilmiyorum ki valla hiç gözde kızarıklık yapar mı. Ne zormuş bu alerji işi

Ah be benimkinin yemeğe olan krizleri görsen boşver bu lahmacun da yer dersin 😂😂😂 ama tabiki önceliğimiz anne sütü günde 3 kere ek gıda alıyorsa 10 defa anneyi emiyor 😘😍 o kadar erken mi başladın İnan hatırlamıyorum kız giremiyorum buraya pek
Evet erken başladım. Ay benim kızda öyle olsa her şeyi yese ya😂 maşallah kuzuma

X