2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mecbursa tabiki içeceksin canim,dert etme..yok ben de 7 senedir lansinosh un manuel var.otomatik almadım sonrasinda gerekmeyecek diye,cokta işime yaradı.ama sen çalişacaksin otomatik daha iyi olur kanimca

Benim var oglandan kalma aventin otomatik lakin ben oğlum emmedkgi için hastsne tipi kiralamistim mama ve anne sütü karışık veriyodum 7 Ay fln ole yaptım

Ohh misss walla iyi yapmışsın bazen evi görmemek iyi oluyo. Çünkü yap yap yine aynı
Bnde süpürge yapacaktım hiç halim yok. Walla aşırı bi bas ağrım var. Bu gece de çok uyandı bnm fındık nicedir bilmiom ya

Sordun mu canım ne dedi dr.
Ahh ya ona da geçecek diye korkuyorsun tabi. İste benliği yönü de bu insan gel de bana bak diyemiyo. Anca esin yardımı oluyo iste. Neyse ins bugün daha iyi olursun

Kızlar öksürüğünüz var . Çok ilerlemeden önlem alayım diyorum. nebülizatörle havayı kaç saatte bir ne kadar veriyorsunuz

Ovvv nese yarın aşısı var soracazz genede eşimle.en olmadı kendi doktorumiza

Heryere halı sermek lazım ya kızlar gibi. Pike serdim genişce yuvarlansın diye ama yok benim oğlan döne döne parkeye gidip oraları yalıyor
Benimkide yari yuvarlanarak yari surunerek odanin bi başindan giriyo, diğer başindan çikıyo.acilen alanini dataltmam gerek yoksa mutfaği,yatak odalarini felanda gezecek döne döne

Benimkide yari yuvarlanarak yari surunerek odanin bi başindan giriyo, diğer başindan çikıyo.acilen alanini dataltmam gerek yoksa mutfaği,yatak odalarini felanda gezecek döne döne
Bi yolunu bulurlar bence dolaşmak için lambaderin bacağını ısırırken yakaladım ben geçen gün hem korktum hem güldüm

Kızlar öksürüğünüz var . Çok ilerlemeden önlem alayım diyorum. nebülizatörle havayı kaç saatte bir ne kadar veriyorsunuz
Bebişeyse 4 saatte bir verdiğim oldu şuan hasta benimki ventolinle contair kullanıyoruz öksürükle başladı daha geçmedi abi okuldan taşıyor bize mikropları

Kız benimki anca kucakta olacak yere koyup bir köşede bulma GB durumum yok bugün sırt üstü yatarken babasına dayamış ayağını ona doğru dönmüş o kadar :)

Bebişeyse 4 saatte bir verdiğim oldu şuan hasta benimki ventolinle contair kullanıyoruz öksürükle başladı daha geçmedi abi okuldan taşıyor bize mikropları

Ay kizlar geçmiş olsun yaaaaa
Canım bizimde abiden gecio
Ventoljn verdiğine göre çok dolu demekki kiyamam ya bizde yeni toparliyoruz ateşliydi
Cano Boncuk000 sabah akşam dedi doktor bize öksürük artarsa serum ver dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…