2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oglundan geçti belliki kuzumm allah yardımcın olsun en destekçinde eşin cidden baskada kimse lazım değell

Allah razı olsun ondan o olmasa çok zorlanırdim namaz kılmaya başlamadan sorar benimle.isin varmi yardıma ihtiyaç var.mi
Cok.dusuncelidir

Reactions: Jou
Kızardı dedin demi ordan anladın sen. Alerji yüzde belli olur hemen diyolar genelde ama heryerde bakmak lazım işte

Canim bende güneşe yoğurt verdim yüzü kızardı eşim daha midesine inmedi ne alaka dedi 3 4gun sonra tekrar denedim yine aynı oldu şimdi yoğurt yiyo bisi olmadı ya bisi diecem gözde kızarma yapar mi bu kızın gözleri ondan kızarmış olabilir mi yaaa Jou sen aralıklı.olarak dene bakalım kuzu

Amann daha deneyemem korktumm yav daha kötü olursa diye
Belkide olabilir doktora sorsaydın bunu keşke yoğurttan olurmu diye

Canım yaa hem sen hastasin hem cocuklar,Allah sana kuvvet versin cok zor

Sorma kuzum ya hepsi aynı anda oldu şükür ilaç düzeltti biraz ateşim 38 di halsiz ve güçsüzüm mecbur olunca içtim ins kizceme geçmez doktor emzirmeden sonra iç dedi
Canim ben sana şeyi soracaktım.sen bi dönem sagip veriyordn sütünü otomatik avent mi.vardi sende sagimindan memnunmusun

Benimkide kızarık ama aglamaktanmi yumurtadanmi bilemedim.

Kuzum anneni çağır bari yarın ya en azından sen hafta basına daha iyi dinlenmiş girersin.
Balgam sökücü yu bisey le karıştırıp versen canım . Ne bileyim meyve suyuna fln koysan olur mu ki. Ya çocuklarda artık ilaç içe içe bıktı .

Kuzum annem Anneanneme bakıyor kadın gelse yanıma 1 saat duramıyor gidiyor
Bide ateşim olduğu için gelme dedim ona ne olur ne olmaz alt komşuyads dedim gelme yanıma simdi kimseye de geçirmim Allah korusun
Bi doktora sorayım kuzu doğru söylüyorsun
Vallahi bıktilar anne acı.mi.ilac diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…