2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya benimki temastan çok hoşlanmıyor gibi, aklıma çok takılıyor. 2 doktora götürdüm. 2si de karakter olabilir dedi. Erkek analarindan da cevap bekliyorum kizlar🙄
Temastan ahsende hoşlanmıyor. Elini falan tutturmaz çeker, yüzüne falan da öyle. Yeğenim var o da öyleydi küçükken elini falan tutturmazdı

Ya benimki temastan çok hoşlanmıyor gibi, aklıma çok takılıyor. 2 doktora götürdüm. 2si de karakter olabilir dedi. Erkek analarindan da cevap bekliyorum kizlar🙄
Benim kizimda temastan hoşlanmazdi pek,biz kucağimiza alinca hemen kendini ters yöne çevirirdi.sarilmazdı felan..şimdi 7 yaşinda hala aynı.kendisi cok istemedikçe sarilmaz.minik oğlumda teması cok seviyo.kucağimiza alinca boynumuza sariliyo,yanak yanağa geziyoruz bazende:))

Benim kizimda temastan hoşlanmazdi pek,biz kucağimiza alinca hemen kendini ters yöne çevirirdi.sarilmazdı felan..şimdi 7 yaşinda hala aynı.kendisi cok istemedikçe sarilmaz.minik oğlumda teması cok seviyo.kucağimiza alinca boynumuza sariliyo,yanak yanağa geziyoruz bazende:))
Kızım 5 yaşında, tam bir temas bağımlısı ten tene gezdik resmen 5 yıldır. Bu da tam tersi çıktı herhalde. Bazen babasının kucağındayken yaklaşıp sıkıştırayım öpeyim diyorum, geri geri cekiyor kendini. Nadir de olsa yüzümü kafamı kulaklarimi tutup o da beni yemeye calisiyor hakkını yemeyelim ama😁

Zeytinyağı koyuyosundur ek gıdalara. Geçen jou kayısı püresi verdi hemen yaptı deneyebilirsin sende
valla onu da denedim 😭 ilk kompostosunu icirdim, aksamina puresini verdim kuru kayisinin bana misin demedi. simdi suruba baslatti doktor 😔 zeytinyagi da koyuyorum. bu arada cok bi sey de yemiyo aslinda yaa niye boyle oldu bilmiyorum
bakalim surup ise yarar insallah.

Kayısını çok sever bak güzelce de yer
Az suda hasladım ben kurukayısı aktardan aldı eşim püre haline getirip nerden baksan 5 cay kasığı kadar yedii baya sevdi 1 2 saat sonra kakasını attı destan gibi🥲🥲
valla benimki 10cay kasigi filan yemistir 😂 ama tik yok yaa. fitil koyunca bile diger bebikler dakikasinda yapiyo, benimki 5-6 saat sonra 😔 simdi suruba baslayinca daha kayisi vermeye de korkuyorum

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Ben de geçen öyleydim oğlum uyuyunca bitki çayı içip terleyip duşa girdim hızlıca bimkaç kez çabuk geçti şu an iyiyim dene istersen kuzum
Oyle ettim dün baya terledim nefes alamadım.bide emziriyorum yok geçmedi ben çabuk atlatamıcam galiba bi parol içtim biraz iyiyim neseki

Bencede karakterle ilgilidir canım canını sıkma. Benim oğlum temas seviyor yakında olunca falan uzanır tutmak ister kucakta falan da eli boynumuzdadır. Annem benim küçükken dokunulmaktan hoşlanmadığımı söyler hep hala da sevmem mesela 😂

Oyle ettim dün baya terledim nefes alamadım.bide emziriyorum yok geçmedi ben çabuk atlatamıcam galiba bi parol içtim biraz iyiyim neseki
Allah şifa versin canım emzirirken hele ayrı zor ya su gibi oluyor insan. Bence zaten gece emzirmeye kalkınca üşütüyoruz insan o an dur sırtıma bi şey takayım diye düşünemiyor yani en azından ben öyleyim

X