2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki vardi, 11 12lerde yatiyodu, her gun biraz biraz geri cekerek 9a ulastim, 9da uyutmaya basliyorum ama 1500sefer geri kalkiyo
Ben de 8:30 9 gibi başlıyorum uyutmaya yarım saat kestirip kestirip uyanıyor tekrar deneye deneye krizler başlıyor içeri gelince bir gülmeler bir neşeler 23:30 gibi uyuyor hayır sabah bari geç kalk dimi sabah da 6:30 7 gibi kalkıyoruz

Anneanne yada babaanne gelince kalabalık mı geliyorlar bir kişi bulunsa belki bu kadar zorlamayacaksınız. Sıkma canını bak 8. Aya girecekler 1 yaşından sonra daha rahat edersin inş
Aynen tek gelmiyorlar mecburi olarak canım, ben işe başlayınca birini bulacağız da şu an imkansız malesef inşallah 1 yaştan sonrası iyi olur dediğin gibi
Ahhh kuzum ya erken doğum için bile yatmıştın zor stresli günlerdi 1 hafta daha beklesinler derken @-Murphy doğum yaptı
Şimdi iyiler dimi ikizlerin, sen nasılsın yorgunluk dışında
Evet canım benim, her gün doğum yapacağım stresiyle az başınızı ağrıtmadım hastanede yattığım yaklaşık 2 aya yakın sürede ama murphy benden önce davrandı Murphyy
Sürekli hasta oluyorlar, 2 kez hastanede yattık biriyle bu salgınlar nedeniyle. Senin bebiş nasıl, sen nasılsın? İyi olmaya çalışıyorum diyeyim
Kesinlikle zor oluyor, ailelerimiz oldukça yardımcı aslında ama biz eşimle çok uzaklaştık işte. İnşallah geçer gider canım, çok teşekkür ederim

Çok normal canım eskisi gibi olmuyo tabi ama geçer gider merak etme hiç. Bi sure sadece sabır de sık dişlerini .

Ya sen ankara da ki dr la devam et bnce canım. O daha tecrübeli anlaşılan. Bazı dr lar cidden anneleri üzüyo panik olmamıza sebep oluyo. Bi de bazı özeller sırf para almak icin de tahlil istiyo malesef .
Bnde değiştirdim geçen ay. Yeni dr bir sürü tahlil istedi e yaptırmasan icin rahat olmuyo yaptırdık artık.
Kiloya takılma hiç aylık persentil icindeyse sorun değil. Ama bundan sonra alımı düşer tanı. Hele bi de emeklemeydi yürümeydi derken full hareket

Ahhh ya keşke evde de kullandırtsa kanguruyu.. Büyüdükçe durmuyor bebişler yerlerinde.. Bakalım belki desteksiz otururlarsa onlarda rahat eder bu kadar sıkılmazlar.
Bazı anneler belli bir zamandan sonra böyle oluyor demekki bilemedim ki.. Bir arkadaşımın anneside zorlaya zorlaya toruna bakmaya geldi. Çocuk kreş yaşına gelir gelmez hemen kreşe verdiler. Benimde kv hiç bakmaz bakamazda zaten.. hepsi kendi havasında.. Ben de kendime söz veriyorum. Belki muhteşem bakamayabilirim ama Allah izin verirse gelinime hep destek olacağım olamasam bile yaştan ötürü yardımcı bulmaya çalışırım tabi isterse.. İnşallah elinde hemen toparlar
Normal deyince doktor benimde içim rahatladı

En son hava kararmadan kaçta yatıyor son gündüz uykusuna

Şuan hepimiz aynı zamanlarda değişik süreçler yaşıyoruz. Bende stres, sinir, panik seviyeleri yüksek Bizde çok tartışır olduk eşimle.. Ondan bundan şundan sebeplerle.. Yeterki sağlık olsun her şey düzene girecek inşallah Arada birlikte vakit geçirmek lazım.. Bugün instagramda bir yazı denk geldi. Çocukla yatma ile ilgili.. Bebekler annelerin yanında yatarak güven hissederler fakat bu sefer eşler birbirinden uzaklaşıyor gibisinden bir yazıydı. Doğru aslında her açıdan ister istemez. Bebekle kimimizin eşi ilgileniyor kimimizinki daha ilgisiz.. ee biz anne olarak sürekli bebeklerleyiz. Uykusuz, yorgun, endişeli.. Birde evdeki curcuna vs.. arayı iyice geriyor Arada güzelce anlatmaya çalış kendini kuzum.. Her şey daha güzel olucak inşallah..
Bende iyiyim yorgunum bazen uykusuz sinirli panik her şeyden var anlayacağın Bebişimde iyi büyüyor daha fazla kucak daha fazla oyun gezme istiyor. Ek gıdaya başlamam lazım ama bilgim yok doktor bir anlatamadı bu nasıl iş diye girdim yine strese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…