2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen kuzu özlüyor onlarla kalıp oyun oynamak istiyor gündüz olan mizmizlik aksam hiç yok abisine bakıyor bana bisi yapsın güleyim diye
Bencede diş ama gözleri kısık sağ gözde kızarık acaba sürekli o gözü ovaladi ondan mı
Simdi kahvaltı yaptık tekrar yatırdım hiç oynamak istemedi uykusu var bi saat fln uyusa rahat edecek sizin dişler geldi mi

Bugün tiyatro etkinligi vardi öğretmeni aradi eşimi cinar 2 merdiven kadar düştü demis hemen görüştüm öğretmeni ile sorun yok agladi ama şimdi keyfi yerinde dedi 😞
Oyy canımm ya geçmiş olsun bişe yoktur merak etme bi sorun olsa öğretmeni gelin alın derdi.
Kuzum uykusu olduğu İçin ovaliyirdur gözleri ondan olabilir .
Bizim dişler geldi canım ya alt iki tane patladı

Zor gidiyor be canım, inşallah güzel günler yakındır diyorum, eşimle de çok tartışıyoruz, beni zorlayan daha çok bu oluyor. En azından eşimle aram iyi olsa katlanmak daha kolay olurdu birçok şeye

Bende seni merak ediyordum canım. Acaba çocukların yorgunluğu yüzünden mi gerginlik oluyor bir ara eşimle de olmuştu

Zor gidiyor be canım, inşallah güzel günler yakındır diyorum, eşimle de çok tartışıyoruz, beni zorlayan daha çok bu oluyor. En azından eşimle aram iyi olsa katlanmak daha kolay olurdu birçok şeye
Canım çocuklardan dolayı kendinize vakit ayiramadikca ve yorgunluk gerginlikle beraber oluyo bence . Çünkü bunalıyorsun yoruluyorsun ve yeri geliyo bunu oturup anlatıp konuşacak vaktin bile olmuyo esinle

Bebelerde arada olunca insan geriliyo bitecek kuzum 4 ay kaldı senin

Canım o da iyi geliyo ama biz en çok tetagil de rahatladık ya. Hele gece yatmadan veriyordum iki üç saat en azından rahatlatsın diye
Bi de parmak fırçan varsa tetagili ağzına verip sonra da fırçayla kasıyorum . Bazen kendi eline veriyorum damağını iyice kasiyo ilacı yediriyor o esnada

Oyy canımm ya geçmiş olsun bişe yoktur merak etme bi sorun olsa öğretmeni gelin alın derdi.
Kuzum uykusu olduğu İçin ovaliyirdur gözleri ondan olabilir .
Bizim dişler geldi canım ya alt iki tane patladı

Sagol kuzum İşte aklım kaldı
Acaba eve mi gitsem demjs sıpam ogretmenide özlerim seni demis.
Ondan dolayı aynen diş bela

Bende seni merak ediyordum canım. Acaba çocukların yorgunluğu yüzünden mi gerginlik oluyor bir ara eşimle de olmuştu
Canımsın Murphyy Murphyy 🥰 iyisindir umarım☺️
Ev de kalabalık hep ya annemler oluyor ya da eşimin ailesi, tek bakamıyorum, eşim salonda kalıyor vs. Evliliğimiz de evlilik gibi değil zaten, hepsi üst üste gelince sürekli birbirimize çatıyoruz sanırım 😞
Canım çocuklardan dolayı kendinize vakit ayiramadikca ve yorgunluk gerginlikle beraber oluyo bence . Çünkü bunalıyorsun yoruluyorsun ve yeri geliyo bunu oturup anlatıp konuşacak vaktin bile olmuyo esinle
Kesinlikle bunu konuşmaya bile vaktimiz olmuyor…
Bebelerde arada olunca insan geriliyo bitecek kuzum 4 ay kaldı senin
İnşallah canım benim😘

Muş'tayım canım çocuk sayısı fazla olduğu için olabilir evet ama bana özellikle ülke geneli diye diretmesi can sıkıcı. Üretimde problem var dedi bilemiyorum artık ama önemli aşılar da işte. Hatta sizinki yine iyi 2.ayında olanların verem aşısı da yok şu an onun zamanında vurulması gerekiyo mesela dedi
😶‍🌫️ Ne demek bu beterin beteri vardır gibi bir laf olmuş biraz.. Başka sağlık ocağına yönlendirme falanda yok sanırım dimi

Canımsın Murphyy Murphyy 🥰 iyisindir umarım☺️
Ev de kalabalık hep ya annemler oluyor ya da eşimin ailesi, tek bakamıyorum, eşim salonda kalıyor vs. Evliliğimiz de evlilik gibi değil zaten, hepsi üst üste gelince sürekli birbirimize çatıyoruz sanırım 😞

Kesinlikle bunu konuşmaya bile vaktimiz olmuyor…

İnşallah canım benim😘

İyiyim çok şükür canım neden sürekli geliyorlar kuzum her iki taraf ailesi ile konuşsa biraz sizi yalnız bıraksalar olmaz mı gerginlik olması çok normal bu durumda

X