2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben uykumu almis zencefil içiyorumm
Baba kız uyuyolar vayy beee
Allahımm çok şükürler olsun bugünleride nasip etti bize

Kuzu bende uykusuzluktan bittiğim güneş hanım uyumadı 12 i geçerken yatti sabahta 8 de kalkti tabi mizmiz uykusunu alamadığı için uyuttum yanna yatım dedim hemen uyandı simdi ayagimda uyusada uyusam

Reactions: Jou
Canm geceleri cok fazla kalkiyosa şuan hasta değilse ya da disi cikmiyosa muhtamelen doymuyodur.çunku alişkanliktan kalkma sure aralıgı açliktan kalkma araligindan cok daha fazla oluyo.anlarsin zatrn

Yaptı yaptıı öfff benden bi yükte gitti meliyke M -Murphy Lumix cano masaj ettim ama işe yaramadı busefer kurukayısı püre ettimlöplöp yedi 1 saat sonra geldiler destan gibi
Ay çok sevindim hadi gözün aydın cnm. Bu hayat bizi bir kakanin peşine bile düşürdü bugünlerimize şükür tabi

Ay çok sevindim hadi gözün aydın cnm. Bu hayat bizi bir kakanin peşine bile düşürdü bugünlerimize şükür tabi
Ayyy eevtt hahahaha
ama nesekii kaka peşüne düşürsün daha kötüsü olmasın amiinn
Ama çok sevdi benim kız tatlıcıı tuzda sever kesinde tuz yasak tühh tuzsuz hicbirşeyin tadı yok yani bebelerde haklı yemiyo

kızlar gece kaç kere emziriyosunuz bebişleri artık?? benimki gece iki kere uyanıyor (bu ara daha çok uyanıyor da onların açlıktan olmadığını biliyorum). kaç saatte bir besliyorsunuz gece?? ne zaman bitecek bu gece beslenmeleri. benim memenin boşalması yarım saat sürüyor valla yaa hala. sonra da uykum kaçıyo çok zor uyuyorum

Yaptı yaptıı öfff benden bi yükte gitti meliyke M -Murphy Lumix cano masaj ettim ama işe yaramadı busefer kurukayısı püre ettimlöplöp yedi 1 saat sonra geldiler destan gibi
Uyy hadi gözünaydın:))
Cok sevindim canim rahatlamiştir minik..kurukayısinin ustune tanimam bu konuda,ha bide şalgam ettiriyo ama bebekler onu içemez
Bi belise fayda etmedi herhalde hala katı yapıyor yaw hurma kayısı kuru üzüm haşlayıp püre yaptık verdik tık yok var mı bi bildiğin ':)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…