2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar lavanta adaçayı ve üzerlik tütsüsü yapmaya karar verdim mikrop kırıcı olduklari icin demet olarak alıcam. Cubuklar pek fayda etmiyor bitkinin kendisi kadar bide icinde barut var saglikli olmuyor daha once yapiyordum ama birakmistim yeniden basliycam valla ayri bi huzur veriyor bana
Bende arada üzerlik yakarım nazar vs için. Eski evde kaldı bak aklıma geldi

Bende senin gibiydim son 2 aydır kafamı rahatlattım ac olsa uyumaz aç olsa huysuz olur diye 😀
Ah bide ben rahatlatsam
Kız iyi işte 120 içmiş e bide emmiş. Ben 120 cc veriyorum mamayı. Ya benim ki napsın dün 19.30 da içti bugün 13.30 da daha yok 😂😂 saldım artık ben
Mama kutusunun ustunde bir ogunde 210ml yazmislar, kafami karistirdilar ya, bnde az icti az icti diyip duruyorum 210u gorunce 🤣
Bnmki de yapiyo onu bazen mama reddi bazen meme reddi bazen ikisinin de reddi, diyorum kizim oruc mu tutuyon daha ramazan gelmedi 🤣

Ah bide ben rahatlatsam

Mama kutusunun ustunde bir ogunde 210ml yazmislar, kafami karistirdilar ya, bnde az icti az icti diyip duruyorum 210u gorunce 🤣
Bnmki de yapiyo onu bazen mama reddi bazen meme reddi bazen ikisinin de reddi, diyorum kizim oruc mu tutuyon daha ramazan gelmedi 🤣
Valla haftalık red günümüz var 😂 ahahahah valla oruç tutar gibi. 210 çok ya ne bilem 180 falan bu ayda normalde

Vay vay günde 6 kez diyor benim dana 4 e düşüreli çok oldu🤭 o da 120 cc 😂 valla günde 4 e şükrediyorum artık 😂
Screenshot_2022-12-14-00-16-38-888_com.instagram.android.jpg

Allahim şu cocugun doyduguna bi turlu ikna olamiyorum ben ya, bastan beri hep cocuk ac cocuk ac diye kendimi yedim, biye boyleyim acaba 🤷🏼‍♀️

Valla o kdr mi emiyo ya, ben boyle 15 20dk emicek de anca oyle doyucak saniyorum

Allah yardimcin olsun, kucakta tasirken yaylanmak veya pilates topuna oturup yaylanmak ise yariyomus kolik bebeklerde ya da gaz sancisi durumlarinda, aklima geldi soylemek istedim
Ben zorlamıyorum kii nekadar emmek istiyosa emsin okadar emiyo 😁

Allah ım hep aynılar mi bunlar ya yaş grubundan mi yoksa kardeşten mi bilemedim . Gerçi bnm kız kardeşten önce yapardı yine bazen sonra iyice bıraktı artık . Çok üşengeç yeni nesil ya . Kız burnu akıyo siliyo anneeee gel , gidiom pecetemi atar musun . Tabi bnde cildiriom en sonunda 😂

Ay yeni nesil sanırım kuzum
Bizimkide annneeeee sürekli bisiler ister
Peceteyi en azından atmıyo bir yerlere bizimki koltuk üstü masa üstü kapının arkasına poset asıyorum ben oraya attiriyorum normalde yoksa cop.ev olcaz 😀

X