2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Az önce aşısını yaptırıp geldik kızlar da ağızdan damlatılan çocuk felci aşısı yoktu. Türkiye geneli aşı yok şu an ne zaman gelir belli değil dedi. Yakınlarda aşı yaptıran varsa size de böyle mi dediler merak ediyorum

Kuzu 15 gun önce yaptırdım bende öle bisi demediler saçmalık yaaa

kızlar gece kaç kere emziriyosunuz bebişleri artık?? benimki gece iki kere uyanıyor (bu ara daha çok uyanıyor da onların açlıktan olmadığını biliyorum). kaç saatte bir besliyorsunuz gece?? ne zaman bitecek bu gece beslenmeleri. benim memenin boşalması yarım saat sürüyor valla yaa hala. sonra da uykum kaçıyo çok zor uyuyorum 😭

Gece saat başı emiyor 😞

Uyy hadi gözünaydın:))

Bi belise fayda etmedi herhalde hala katı yapıyor yaw hurma kayısı kuru üzüm haşlayıp püre yaptık verdik tık yok var mı bi bildiğin ':)
charlie-brown.gif

Ay yeni nesil sanırım kuzum
Bizimkide annneeeee sürekli bisiler ister
Peceteyi en azından atmıyo bir yerlere bizimki koltuk üstü masa üstü kapının arkasına poset asıyorum ben oraya attiriyorum normalde yoksa cop.ev olcaz 😀
Ayy yok bacım ona dayanamam iste bak walla cildiririm iyice zaten bazen cadı bi anne olabiliyorum. Bi de titizimdir alışık o hallerime baştan beri kuralları koydum ona göre 😂🙈 ya o hadi erkek çocuğu kuzum bnm ki kız çocuğu yapar eder diye bilirim ama nerdeee 🙈

İste o konuda bende bilgisizim, cumartesi baska bi doktora gidicm o zaman sorucam bakalim seni de bilgilendiririm ogrenirsem, bnm gittigim doktor hicbsey soylemedi ya ek gidayla ilgili, kabak havuc vercen meyvelerin suyunu vercen fln dedi, yumurta diyorum o 7. Ayda diyo, herkes veriyo 6. Ayda yumurta sarisi, anlamadim gitti, doktoru degistirdim bende, umarim bu daha ilgilidir ve bilgilendirir bakalim gidicm cumartesi kismetse
Biz sormadan söylemeleri lazım aslında, sonuçta onlar kadar bilgimiz görmüşlüğümüz yok. Benim Ankaradaki doktorum iyiydi ama Fethiye de oturduğum için burda da doktor bulmam lazımdı öncekinden memnun değildim. Yeni bir tane gitmeye başladım başka ilçede bu 2. Kez oldu fena değil ama süre yetmiyor. Ek gıda için konuşamadık çarşamba ara dedi aradım şuan meşgulmüş mesela.. Ankarada ki nerdeyse 45dk 1 saat ilgileniyordu. Çoğu şeyi ben sormadan söylüyordu. Saolasın kuzum bende ek gıda ile ilgili bir şey öğrenirsem yazacağım.

Uyy hadi gözünaydın:))

Bi belise fayda etmedi herhalde hala katı yapıyor yaw hurma kayısı kuru üzüm haşlayıp püre yaptık verdik tık yok var mı bi bildiğin ':)
Canim kati yapmasi değilde top top yapmasi sıkintili kabizlik diye biliyorum.belis zaten anne sutu almiyo bildiğim kadariyla .artik buyuk insanlar gibi yapar dışkisini.tabi kac gun ust uste yapmiyo bide?

Canim kati yapmasi değilde top top yapmasi sıkintili kabizlik diye biliyorum.belis zaten anne sutu almiyo bildiğim kadariyla .artik buyuk insanlar gibi yapar dışkisini.tabi kac gun ust uste yapmiyo bide?

Top top yapıyor zaten çoğu zaman günde 2 3 defa öyle yapıyor çok nadir normal yaptı. Kabız yapacak yiyeceklerde vermiyorum. Doktora gittiğimde tesadüfen yapmıştı gördü doktor bu şekilde yapıyor kabız dedim tabii ki cevap alamadım

Az önce aşısını yaptırıp geldik kızlar da ağızdan damlatılan çocuk felci aşısı yoktu. Türkiye geneli aşı yok şu an ne zaman gelir belli değil dedi. Yakınlarda aşı yaptıran varsa size de böyle mi dediler merak ediyorum
Bizde vardı ama nette gördüm çok kişi aşı yok diye yazmış

X