2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Simdi sizd bir soru, bnm bebik 60 mama 60 süt icti ustune de 5dk bile degil 4dk emdi uyudu, cok az degilmi? Tok mudur bu cocuk ya
Kız iyi işte 120 içmiş e bide emmiş. Ben 120 cc veriyorum mamayı. Ya benim ki napsın dün 19.30 da içti bugün 13.30 da daha yok saldım artık ben

Bende arada üzerlik yakarım nazar vs için. Eski evde kaldı bak aklıma geldi

Bende senin gibiydim son 2 aydır kafamı rahatlattım ac olsa uyumaz aç olsa huysuz olur diye
Ah bide ben rahatlatsam
Kız iyi işte 120 içmiş e bide emmiş. Ben 120 cc veriyorum mamayı. Ya benim ki napsın dün 19.30 da içti bugün 13.30 da daha yok saldım artık ben
Mama kutusunun ustunde bir ogunde 210ml yazmislar, kafami karistirdilar ya, bnde az icti az icti diyip duruyorum 210u gorunce
Bnmki de yapiyo onu bazen mama reddi bazen meme reddi bazen ikisinin de reddi, diyorum kizim oruc mu tutuyon daha ramazan gelmedi

Valla haftalık red günümüz var ahahahah valla oruç tutar gibi. 210 çok ya ne bilem 180 falan bu ayda normalde

Ben zorlamıyorum kii nekadar emmek istiyosa emsin okadar emiyo

Ay yeni nesil sanırım kuzum
Bizimkide annneeeee sürekli bisiler ister
Peceteyi en azından atmıyo bir yerlere bizimki koltuk üstü masa üstü kapının arkasına poset asıyorum ben oraya attiriyorum normalde yoksa cop.ev olcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…