2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben kullandım aylar önce göğüs için canım genel cerrah vermişti. Bebek emzirirken kullanılabilir demişti. Sen emzirdiğini söylemiştin dimi? amoklavin miş benim kullandığım reçeteden baktım şimdi.. Çocuk doktoruna sor bence yinede ,sorabiliyorsan..

Son düzenleme:

Valla canim müzikli titreşimli bisi alma bence
Bu babybjörn ya da muadili taşınabilir olan iyi tabi bebekde önemli benimki hep kucakta

Müzikli titreşimli vs hiç almaaa bence.. babayjörn ya da muadili mamma var o tarz bişi al. Ben nuna aldım hiç kullanmadık bile..

Kizlar ya ben bugün yogurt mayalayım dedim cam kaselere koydum karistirdim fırın doluydu airfryer de yapayim dedim hızlı ısıtmaya aldim 10 dk sonra kaseleri yerlestirdim 6 saat beklettim sonuç hüsran bi actim baktim ayni koydugum gibi duruyorlar süt gibi sadece üzerleri sarimsı olmuş gitti 3 kg süt ben kim yoğurt mayalamak kim

Annem geçen hafta gripti muhtemelen kızım ondan aldı annem arada destek oluyordu o hafta bana. Anneler dışında misafir almiyoruz biz eve. Kızımdan da bize geçtiğini düşünüyorum. Ben de öksürük öyle çok yok ama eşim de var tabi sigarada içtiği için ekstra oluyor kızım geçen hafta ateşlendi ve atlattı diye düşünmek istiyorum. Yine de maskeyleyiz onun yanında
Cnm çok sagol ya hemen de bulmuş çok duyarlısın bu konularda herkese karşı hemen araştırıp yazıyorsun bize de doktor verdi antibiyotikle beraber içiyor kızım sonrasında da vereceğim. Bu arada yeni evin de hayırlı olsun cnm

Döktüm demeee. Fırına at beklet oluyordu geri

Gözün Aydın bacım ağız tadıyla oturum sıcacık
Amin amin darısı sana
Ne demek denk geldi attım hemen teşekkür ederim

Ins kisa surede siz de atlatirsinz

Çok geçmiş olsun canım d vit kullanmıyorsan doktoruna sorup kullanabilirsin oda iyi geliyor diye biliyorum. C vitamini olan meyvelerden yemeye özen göster diyeceğim ama portakal mandalina gibiler asitli olduğundan emziren anneler çok tüketmemesi gerekiyor. Biberde de c vitamini var aklında olsun.

Daha bugün arkadaşım demişti bu salgın covidmiş diye çok geçmiş olsun canım. Çok kötü durumdaysan Bi görün istersen doktora
Evet covidde birlikte 2 hastalıkta birleşiyormuş geçenlerde doktorumuz paylaşmıştı. Daha hala eşimin dayısı bitti bitti yok öyle bişi diyip sinir ediyor beni

simin55 aaa evet bende diyecektim unuttum c, d ve çinko içeren efervesan tabletlerden alın mutlaka çok iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…