2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok şükür antibiyotiğe başladığımızdan beri çıkmadı daha ateşi. Yalnız az önce evde test yaptık eşimle ben covidiz🥺 hemen maske taktık kızım için ama ne yapacağımı bilemedim. Demek kızım da kovid geçirdi ve kulağına vurdu sanırım. Onun 5 gün oldu bizim 3 gün. Umarım kızım atlatmıştır şimdi kovid derdi aldı bir de beni 🥺😣 sırtım da ağrıyor acaba doktora gitsem mi diyorum kendim için. Gidip de film çektirip radyasyona gerek yok parola ıhlamura devam diyorum bir yandan da ne yapacağımı şaşırdım bana bir akıl verin 🤦‍♀️
Canim bebek kovid olsa antibiyotik etki etmezdi sanirim ama siz nerden aldıniz covidi gelen giden mi yoksa eşin mi getiirdi disardan?covidsen zaten parol disinda başka bisey vermez doktor..ama oksuruğunuz varsa muhakkak gidin,akcigerlerde sorun olmasin.maske takin bence de

Aynen bende ilk ördüğümde o civardaydı

Bakayım bende yoğurtsuz olanına. Kuzum ya ne sorcam kapya biber de tadım yaptırılıyor mu. Ya da nasıl vercez haşlayıp kabuğunu soycaz ezip mi vercez
Ben salçasını yapıp atmıştım ya buzluğa onu verdim. Ama tek vermedim patatesin içine kattım. Haşladım kabuğunu soydum blenderdan geçirdim

Doğru sen ailesine yakındaydın kuzum. Biz baya uzağız bide benimki takmaz kimseyi yakın olsaydık bile. İllaki zorluğuyla güzelliği de vardır ama demi yakın olmanın yani umarım vardır 😍
Şimdiye kadar bir güzelliğini göremedim 🤣 Buraya geldiğimde tazecik körpe hayat dolu bir kızçeydim. Çöktümmmm 🤣

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye simin55 simin55 kızlar bunu başka bir doktorda daha görmüştüm antibiyotik sonrası probiyotik kullanımı. Doktorunuza sorun isterseniz

simin55 simin55 çok geçmiş olsun canım öksürük falan varsa git mutlaka ilerlemesin
Screenshot_2022-12-12-22-19-43-526_com.instagram.android.jpg

kız bende aynını duşünüyorum benim kv bakar yani

bizim doktorda geçen dedi maskeler kalktı ondan böyle oldu dedi

bizde ilkokuldan :KK70:

kız bizde ilkokuldanız ne olmuş

var kız benimkilerden memnundum keşke gitmeselerdi

eee tabi sanki emanet poşet bırakcaz :KK70:

zor kuzum vallahi Allah yardımcınız olsun şartlar ne yazık ki :KK43: inş kısa sürede biter sende rahat edersin
şu borçlar bel büküo vallahi ya

ben teccrübeliyim kuzu tandık bakııcıydı 15 gün agladım hep çok zorlandım
Anammm ilkokul mu kızzzz maşallahhh size bir ömür gibi 😍

Güneş tam güneş adına münhasır 😂😂 bende eşime güneş ismini söylemiştim bi güneşte bizde olsaydı abooow😂😂😂

Ay evet kuzu suan ayakta uyumadı bağırıyor
Abisi babasi maç yapıyor oda seyirci
Oyuna tepki verdiği düşünmek istiyorum sabahtan beri kucakta hiç alamicim onu
Güneş ler fena oluyormuş kuzu Ahsen iyidir Ahsen candır 🤣

X