2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim atesi cikiyo mu hala? Kusmasindan dolayi da korkma..tam ilac verirsin foşurtt kusar bebek,benim oturup aglamişligim var yeniden verecek miyim vermeyecek miyim diye
Çok şükür antibiyotiğe başladığımızdan beri çıkmadı daha ateşi. Yalnız az önce evde test yaptık eşimle ben covidiz hemen maske taktık kızım için ama ne yapacağımı bilemedim. Demek kızım da kovid geçirdi ve kulağına vurdu sanırım. Onun 5 gün oldu bizim 3 gün. Umarım kızım atlatmıştır şimdi kovid derdi aldı bir de beni sırtım da ağrıyor acaba doktora gitsem mi diyorum kendim için. Gidip de film çektirip radyasyona gerek yok parola ıhlamura devam diyorum bir yandan da ne yapacağımı şaşırdım bana bir akıl verin

Valla çok pahalı yaa ilk 2 kuzenime ördüm 100 liradan çıktı 1 sene sonra diğer kuzenimin ikizlere ördüm 170 i falan buldu ipleri. Çok sıcak tutuyor valla
Aynen bende ilk ördüğümde o civardaydı
Kızlar Ahsene og nin tarhanasını aldım sevdi. Bende baktım e bebeğin ki halt etmiş ekşi ekşiydi tavsiye ederim. Yoğurtsuz olanı da var alerjisi olanlar için
Bakayım bende yoğurtsuz olanına. Kuzum ya ne sorcam kapya biber de tadım yaptırılıyor mu. Ya da nasıl vercez haşlayıp kabuğunu soycaz ezip mi vercez

Daha bugün arkadaşım demişti bu salgın covidmiş diye çok geçmiş olsun canım. Çok kötü durumdaysan Bi görün istersen doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…