2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar merhaba. Burada cabuk cevap bulabilirim diye yaziyorum. Insallah Aralik sonunda dogum yapacagim. Meme ucu sorunlari yasadiniz mi?Gumus kapaklar, kremler aliyor herkes. Tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz?

Ya oy bnde başlayınca annem çok bakamaz sanırım evi kapatıp gelmek zorunda kalıyo. Bulacam mecbur birini

Zor vallahi bugün patronla konuştum bakıcı yok annemde en erken martta başlar
Eşimle dönüşümlü bakicaz ocak şubat haftada iki gün şirkette olurum dedim
Tamam dedi bi sekilde süt sagip biberona alıştırmak lazım

Kizlar merhaba. Burada cabuk cevap bulabilirim diye yaziyorum. Insallah Aralik sonunda dogum yapacagim. Meme ucu sorunlari yasadiniz mi?Gumus kapaklar, kremler aliyor herkes. Tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz?
Selam canım
Meme ucum küçüktü silikon uc kullandım sıradan bir şeydi
Ole çok para verme bence krem kullanmadım çünkü uc vardi yara olmadi

Evet o şekilde olacak. Aman valla her şeye zam bu nedir ya
Evet her şey uçtu. Ek gıda için tabak çanak aldım bin lirayı geçti
Ya ben kararsız kaldım.
Ankaradaki 7-9-15 bex / 13 nimenrix dedi.
Burdaki 7-9-13 bex / 7-13 nimenrix dedi.
Nimenrix 2 doz demiş oldu. Onda kararsız kaldım.
Birde 9. Aydaki kkk açısını sordum ben öneriyorum dedi yaptırmayım demesini bekledim

Benim ilk günden meme uçlarım yara oldu canım. Lansinoh aldım temizlenmesi gerekmiyor diye. Kadın doğum doktorum hametan pomad (mavi olanı) verdi tabi onun emzirme öncesi yıkanması gerektiğinden çok kullanmadım. Lansinoh iyi geldi mi dersin pek emin değilim. Doktorum ayrıca susam yağı (tahin üstünde biriken yağı) sürebilirsin dedi. Ayva çekirdeğinden jelde sürdüm birkaç kere (emzirme öncesi temizlenir), ebe zeytinyağı sür dedi. Düzenli yapamadım tabi hepsini.. En son gümüş kapak aldım. Oda göğüsümün ucunu bastırdı gibi oldu çok kullanmadım. Yani tam emin değilim hangisinin iyi geldiğini.. En önemli şey doğru emzirme pozisyonu.. Onu kavradın mı hiçbirine gerek kalmıyor.

En iyisi ama böyle olmak. Yumuşak başlı davranınca ters tepmese keşke ama malesef hemen eziyolar insanı. Tabi hepsi böyle değildir geneli diyelim
Evet malesef sen ses etmeyince insanlar çok iyi biliyo aptal yerine koymayı. Ya uyumluyumdur genelde ama tabi bazı içimden atamadıkların var o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…