2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahh canım ya bak çok iyi anlıyorum walla seni. Bazen beynin patlayacak gibi oluyo dimi. Bnm de büyük kız evde . İsler dediğin gibi her yer kendi aleminde zaten. Banyoya gircem bak giremedim hala.
Şükret bak yine annen geliyo az da olsa kuzum ya da çok acil bişe olsa gel desen gelebilecek yerde . Bnm o da yok yanı hastalandığım gün çok ağladım Allah ım bebek ins zorlamaz dedim . Hani biri tutsa 1saat bnde yatıp bi terlesem geçecek ama yok yanı.
Demem o ki yalnız değilsin bak hep bunu düşün. Bn çok sık yazamıyorum buraya ama kalındasınız hep hatta özellikle bulamadığım anlarda direk düşünüyorum sakin ol bak gruptaki kızlarda aynı durumda tek değilsin diye. Geçecek kuzum bu günler yazı düşün o zmn her şey güzel olacak daha ins

Vallaha ben aldım bilmeden aldım hatta duruyo öylee 1 2 aya sonra anca çeker gibi geliyo bana ağzına koyuyorum soktukça sokuyo ağzuna çekmiyo
Instada bi bebek var bizimkiyle ayni,guzel çekiyo.meme emen bebekler iyi çekiyo diye ama bakalim.damlatmiyoda onu sevdim en cok.zaten benim bebe ne bulursa emmeye başliyo inş çeker.indirimdeydi baya aldim

YunSev canımcım ben öksürükte direk ayağına sarımsaklı zeytinyağ sürüyorum . Bizimki hele geçenyıl hiç geçmedi zaten alerjik öksürüğü de var ama o fayda ediyo bence . Zeytinyağına sarımsak rendele koy hep dursun öksürme başladı mi özellikle gece yatarken ayağının altına sur çorap giydir yatır . Doğal ve faydalı

Canim biraz daha sabret,zaten sen çalismaya baslayacaksin.ister istemez bagimsiz olmayi ogrenecek güneş hanim.zaten harirliyosan 8 aylik olduklarinda baya baya bağimsizliklarini ilan ediyolar,ayaga kalkmaca,tirmanmaca,emekleme

Kızlar ya birsey soracağım. Kızımın hafif ateşi var gibi kulaktan ölçme aleti var ölçüyorum bir kulak 36,9 diğeri 38 ölçüyor bekledik tekrar tekrar denedim yine arada 1 dereceye yakın fark var. Calpol vereyim mi şaşırdım napacagimi

Evde kalmak başlı başına insanı sıkıyor Havalarda soğuk. Arkadaşının dönmemesine çok üzüldüm sen çağırdığın halde Bebeler hareketlenince ilgilenmekte güç kuvvet gerektiriyor. Sürekli yapamasamda kitap okumaya çalışıyorum eskiden daha sık yapardım ama nedense yapamıyorum. Oyun halısına bırakıyorum iki debeleniyor sonra kaçmanın yoluna bakıyor. Kucakta gezse hiç sesi çıkmıyor ama onada kol bel dayanmıyor. Tükendiğim oluyor. Mama sandalyesinde de küçücük kalıyor tam bırakamıyorum devriliyor Aslında güzel 2 oyuncak var sesli ama bir türlü temizleyemediğimden yani nasıl temizleneceğimi bilemediğimden veremiyorum eline çünkü sürekli ağzına götürüyor her şeyi.. çok verimli geçiyor mu günümüz bilmiyorum.

Kizlar ya azönce durumda bi arkadas paylasmis daha once hic denk gelmemistim sma lı göktug bebek Annesi terk etmis dedesi çope atin bana getirmeyin diye babayi evden kovuyor icim parçalandı izlerken kampanyasinin %78 i tamamlanmis sosyal medyanizdan bi bakmak isterseniz eger hepimiz o minigin annesi sayılırız burda bu tarz icerikler konusulurmu bilmiyorum ama birlikten kuvvet dogar diye yazmak istedim

Jerseyi duydum hesabını bilen anne var instagramda o kullanıyordu sanırım.
Ahahah 45 dereceyi gıdalar için ölçüm aleti var sanırım onla ölçüyorlar

Çişte değil de kakasını yaptığında ben ıslak mendille temizleyip lavaboda yıkıyorum alt kıyafetlerini çıkarp dediğin gibi hele bu ek gıdadan sonra koku geçmez gibime geliyo yıkamayınca
Bacım helal olsun lavaboda zordur bebeği tut yıka felan Ya doktor bana da ıslak mendil kullanmadığım halde kullanma pamukla sil dedi. Ek gıdaya başlayınca bir bakayım değişime

Çok saoalsın kuzum ek gıda zamanı çok işime yarayacak neler neler öğreneceğiz daha ay bunları bir yere yazmak lazım benim hafıza kuş gibi uçuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…