2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa canımsınn çok teşekkürler bizimkiler de yaptı çok güzel ama tuzlu. Bebeğe yapın demiştim ona da azcık tuz atmışlar. Alayım o zaman ben de senin aldığın yerden
Bi dene istersen canim bizimkilerde tuz atti ama aşırı miktarda degil tam bugday unuyla yaptilar epey lezzetli bende baya var istersen dedigim gibi verebilirim sanada denersin yada 8.9. Ayda verirsin

Başka 1 tane daha vardı sayfanın adını unuttum önüme çıkınca onuda atayım.
45 derecede nasil isitcaz kız allahim ne zor bu isler bu arada kizlar biz yogurt tadimi yapicaz 3 gun kuraliyla doktor bi deneyelim dedi bende koy sutu satan biyerler bakiyordum bi markete gunluk jersey sut geliyormus a2 protein iceren yuksek miktarda yag ve protein icerikli oluyormus onu alsammi bilemedim

Doktora sürprizzzzzz

Aaa öyle bende lavaboya tutma gibi bir şey düşündüm

Geçen bi arkadaşla konuştuk 3.sezaryen doğumunu yapacak yakında. Adet olunca göbek gider diyo ben henüz olmadım sen de olmadıysa bekle bakalım olunca gidecek mi göbek
Ben 2. Adetimi oldum kuzum. Hatta bitti aradan 1 hafta geçti bir şeyler geliyor hala anlamadım bende göbek yoktu baya inmişti. Hamura abandım açlıktan

Ben de tekim canım kendimi uzun süre eve kapatınca derbeder oluyorum ben hemen ya bebeğe de yansımasın diye nerdeyse hergün dışarı çıkıyoruz. Az önce çıktık bim şok gezdik geldik mesela. Eşim erken gelirse o kanguruyla çıkarıyo yoksa da ben tek bebek arabasıyla

Yaa senin baya da uzaklarmış. Benim sözde 30 dk mesafede ama napalım zor geliyor heralde belli bir yaştan sonra

Sanırım zor geliyor
Büyük 1 aydirhasts 3 haftadır okula gitmiyor
Kiz duran bir bebekndegil
Büyüğün kahvaltısını yaptırana kadar kıyameti koparıyor bugün geç kaldım ilaçlarını veremedim hemen ateşi yükseldi
Gerginim kiz ağladıkça ne var güneş diye soyleniyorum oğlumda kardeşime neden bağırıyorsun diyor kalıyorum öyle işte
Annem istanbulda aynı semtteyiz geliyor 1 saat anca duruyor her zamanda gelemiyor tabi Anneanneme.bakiyor oda gsyet sağlıklı ama tek kalmaya korkuyormuş annemde gizli gizli çıkıp geliyor o arada yaparsam yemek ya da bi iş yapıyorum aksam koca gelince yemek bulaşık derkennherseynduruyorn
Heryer heryerde makinada bulaşık ve çamaşır dolu kiz uyusads hiç fark etmiyor her türlü bağlı ayrılmıyor
Cok gerginim bu aralar ya

Son 2 haftadır inanılmaz gerginim bende
Allah beterinden korusun oğlumun geçmeyen oksuruk ve ateşi çok yıprattı
Üstüne kizda sürekli ilgi istiyor 2 ye bolunmem lazım
O tek kalmaları oğlumda yaşadım
Tüm arkadaşlarım hop vazgeçti napsinlsr simdi gezme tozma Varken benle.bi kahve icseler ne katacaklar kendine
Herkes kendi telaşında annem ablam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…