2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaaa yoğurtla nasıl oluyor anlatır mısın kuzum
Kuzum yoğurtla bn kendimize de yaparım hep. Yoğurdu ocağa koy üstüne ister bir iki damla limon çok yapma ama sakin, isterse bi cimdik tuz at. O ocakta kaynadıkça kesilecek . Sonra alıp süzgece koy bu kadar. Suyunu da dökme kullanırsın çorbalarda

Ay bizimkide kucağıma ver diyip duruyor ilk defa babssi verdi kucağına
Ay abisine bir.kur bi heyecan bi çığlık bi kahkaha ulan sabahtan akşama kadar benlesin neden yok anca pokunu temizlet
bizi anca kullanıyorlar bacım. Bizimki de babaya çok yapıyo ya resmen poposunu attırıyor yatarken babaya bakarak tabi. Yanı beni al gezdir . Ona bakıp bakıp gülüyo fln . Hiç bn gelmion aklına

Kızlar pentide coook guzel bi indirim vardi,sutyenler ,pijama takimlari vs vs baya indirimdeydi.biraz alişveris yapacaktim..annemle tel de konuşup sonra alirim dedim netten,indirim bitmiş
Canım penti çok indirime giriyo olur yine takip et. Bn de orda çocuklara pijama çok alıom bir alana bir bedava çok oluyo

Ya biz bu ay götüremedik dr umuza hastaymış yokmuş ama geçen ay kontrolde ek gıda ya başlama daha demişti anne sütüyle iyi gidiyo devam et demişti. Asi günü hemşiremiz iyi gayet dedi ama bn yine de yumurta kabak havuç fln tattiriom ya zaten yemiyo pek

Eevtt anne sütü iyi gidiyosa ek gıda zaten 8 aya kadar bile vermene gerek yokmuş yanii ondna sonra direk veriyosun tadımlık etmiyorsun şimdi yutma refleksi oluşmadığı için daha oyuzden böyle oluyo ama istersen basla istersen anne sütüyla devam et dedi kilosuda gelisimide gayet iyi dedi yani nezaman baslamak istersen dedi cok şey yapmadı

Ben de bu aralar mutsuz hissediyorum. Havalar da soğudu karanlık. Keşke aynı semtte otursaydık bir kahve içer dertleşirdik. Bartuyu taşımaktan sol bileğim ve paşparmağımda inanılmaz bir ağrı da var. Ayy şiştim
Internetfenmi aldın kuzu
Asçı anne diye bir sayfa var canım ordan alacağım galiba denemek için. Ama og naturalinkini kesin alacağım onu çok beğenmişler.

Bnce kuzum sen ağzına hafiften farklı şeyler tatsın diye tut yine bişe ler . Bn öyle yapıyorum doyumluk olamaz zaten de hanı süt dışında başka şeyler bilsin tatsin amaç. Sonra geç başlayınca zor oluyo ya

Reactions: Jou
Etcem tabiiki yarın verecem yoğurt bugün ederim akşama mayasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…