2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Migrostan alırızz birherşeyiii hic aklıka gelmedii illaki vardır yoğurt mayası diye büyüyo mu var bebe yogurdumu oluyo o
Büyüyo yoğurt değil canım maya diye satılıyor. Toz olanı sen aktifleştiriyorsun ama cam minik şişede var aktif hemencecik oluyor onu katınca. Toz olan 2 aşamalı dediğim gibi

Reactions: Jou
Yaa senin baya da uzaklarmış. Benim sözde 30 dk mesafede ama napalım zor geliyor heralde belli bir yaştan sonra

Yaa senin baya da uzaklarmış. Benim sözde 30 dk mesafede ama napalım zor geliyor heralde belli bir yaştan sonra
Herkesin ayrı telaşı oluyor bide ya ondandır arada gidip bi görür kendine gelirsin yine de çok iyi az daha yardımcı olsalar mükemmel bile denebilir

Kızlar ben yine moralmen çökmüş durumdayım. Evde bunaldım galiba tek başıma çıkasım gelmiyor. Yanımda bir arkadaş olsun istiyorum ama herkes kendi aleminde. 2 defa arkadaşı çağırdım isterdim ki dönsün hadi bugün çıkalım desin aramadı bile. Tek görüştüğüm arkadaşım o çünkü burada başka kimse yok. Gün içinde siz neler yapıyorsunuz. Nasıl geçiriyorsunuz. Miniklerinizle nasıl ilgileniyorsunuz.. Ben sabah kahvaltı yaptıktan sonra yatak odasına geçip birlikte döneriz oynarız bol bol severim yada mama sandalyesinde önüne bişeyler koyar yanında oturur öyle zaman geçirmeye çalışırız. Başka ne yapacağımı bilmiyorum

Seninle ayni durumdayim canim ama bu ara herkesten uzak kalmak en en guzeli delta virüsü salgini varmis boşver evde tek takilin simdilik

Canim ben de ayni durumdayim günduz,bebek uyuyo uyaniyo,oyna besle,yemek,temizlik derken zaman geçiyo.bazen aksamlari esimle disari cikiyoruz,tabi sokakta gezemiyoruz soguk ama avm,yemek yeme vs.gibi yerlere gidebiliyoruz.bu kadar.

Canim biz sevdik tarhanayi bende baktim tadina idare eder tatsiz biraz ama olsun bu arada sen denizlideydin ya istersen ben sana annemin yaptigi aydin usulu tarhanadanda verebilirim kayinvalideminkide var ama o eksitme tarzi
Yaaa canımsınn çok teşekkürler bizimkiler de yaptı çok güzel ama tuzlu. Bebeğe yapın demiştim ona da azcık tuz atmışlar. Alayım o zaman ben de senin aldığın yerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…