2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben patates havuç bezelye başladım, muz ve elma da verdim. Hatta bugün cicibebe bile verdim, biz atistirirken çok göz göz baktı yavrum dayanamadim😁

Bebeyatmaz var bende, onda duruyor yoksa desteksiz nerdeee.. gelişim hakikaten çok farklı yahu. Benim kızımı 5 aylik oldum kartıyla resim çekmiştim, desteksiz oturuyordu🙃

Bu defa da benimki dönmeyi unuttu. 4 aylıktan beri dönüyordu, videoları olmasa hayal gördüm diyeceğim ama 2 haftadır takip ediyorum dönmüyor, dönmeye çalışmıyor bile🤷‍♀️

😁😁😁
Dimi ya hepsi farkli farkli zamanlarda oturup yurumeye basliyor

Nerdee annemlerdede oyleydik ama cok yoktu
Esimin mahalle eski türden ve nerden baksan tanıyolar birbirlerini düşün bütün mahalle kınaya bille geldii servis ayarladılar çok kalabalıktı benim salon hiç beklemiyoduk😀😀

Ay ne güzel ya
Artik eskisi gb değil komsuculuk bitti

• Beğen
Reactions: Jou
Hahahaha peluş köpek balığımı varmış yav😀

Sea life da varmış bir sürü bide
Bu aralar şu hayvanlarına merak saldık
Bizimki hala evde hasta ara ara ates
Cocukmkahvalti bekliyor ilaç.vsrmem lazım kiz uykusu var mizmiz durmuyor uyumuyor da ayakta kıyameti koparıyor memede uyumak istiyor ofof

• Beğen
Sea life da varmış bir sürü bide
Bu aralar şu hayvanlarına merak saldık
Bizimki hala evde hasta ara ara ates
Cocukmkahvalti bekliyor ilaç.vsrmem lazım kiz uykusu var mizmiz durmuyor uyumuyor da ayakta kıyameti koparıyor memede uyumak istiyor ofof
Ooyyy isler iyice zorlaşıyo insan napıcağinı şaşırıyor haklısın
Bizde akvarryum almıstik kızım büyüsün balıklar alcaz baya

Değill tabii nerdeee eşimin mahallesine taşınsakk baya komşum olur oralar öyledir meselaa hepsinide tanırım
Amaan lazım değill eski komsular kadar iyi insan yok artık komsudan bile bi pohlar çıkiyor

Orasindogru kimseye güvenmeye gelmiyor
Çocukluğumda komşulardan şeker yağ fln isterdik aile gibiydik yeme içme hep beraberdik

• Beğen
Ooyyy isler iyice zorlaşıyo insan napıcağinı şaşırıyor haklısın
Bizde akvarryum almıstik kızım büyüsün balıklar alcaz baya

Sorma canim cocuklar hasta olunca hersey duruyor anne üşüyorum dedi ateşine baktım 35 ictenngeliyorndemekki iburamin vermem lazım tadi kötü diyor içemiyor içmeyince atesmfirliyor oy oy
Kalabalığın içinde yalnızlık daha zor
Arkadss demişti ennazindan kimse yok diyorum rahat Kafam diye

• Beğen
Bizde oyleydik annem zamanlarında şimdi oda yok eskisi gibi değel hiçbirşey

Bu kadar kötülük yoktu ki etrafımızda biz sokaklarda büyüdük
6 yaşında oğlum bir kere mahallede yalnız bırakmadım
Yazın tüm.cocuklar oynuyor kiz küçük bende balkonda gozetledim ilk defa normalde aşağıda yanında dururdum

• Beğen
Bu kadar kötülük yoktu ki etrafımızda biz sokaklarda büyüdük
6 yaşında oğlum bir kere mahallede yalnız bırakmadım
Yazın tüm.cocuklar oynuyor kiz küçük bende balkonda gozetledim ilk defa normalde aşağıda yanında dururdum
Dünya kötü hele kizları hiç salmamak gerekir eskisi gibi sokakalra rahat oynayamıcaklar 😒

Sorma canim cocuklar hasta olunca hersey duruyor anne üşüyorum dedi ateşine baktım 35 ictenngeliyorndemekki iburamin vermem lazım tadi kötü diyor içemiyor içmeyince atesmfirliyor oy oy
Kalabalığın içinde yalnızlık daha zor
Arkadss demişti ennazindan kimse yok diyorum rahat Kafam diye
Kafan rahat aslında dogŕu diyo gelen giden çok olunca daha cokyorulurdun

X