2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet canım hamile iken bağışıklık düşüyor çünkü.
Ya keşke grip olmasaydım şimdi sabahin ilk vakti ve akşam midem bulanıyor ama grip mi yoksa hamilelik mi bilemiyorum , çatlama iğnesi yaptım bugün 9.gunum iğneden sonraki gunumden beri kasik ağrılarım var batma hissi gibi ,sağ bacağıma kramp girmiş ve değişik bı tat var ağzımda ama grip de oldum dışarı çıkmamama rağmen ( hep sobanın yanindayim halbuki) geçen sene de düşük yaptım sonra hsg çektim iki tüp de açıktı hormonlar iyi sperm sayısı fln da iyi adetime 10 gün kaldı sizce?

Ben hamileliğimi öğrenmeden 2 gün önce falan grip oldum sonra bıçak gibi kesildi bi anda çok kişide duydum böyle grip olan hamileliğini öğrenen. İnşallah sizinde vardır

Teşekkür ederim canim bugün toparlandik biraz gece hic uyumadi saat basi uyandik öglen havuc verdim doktorda sutun yeter dedi aceleye getirmeyelim dedi zaten agir agir ilerliycez bakalim
Canım belki de senin duygu durumun yansımıştır bebeğe biz hangi ruh halinde olsak çabuk etkileniyorlar. Yani senin acın hafifledikçe bence bebeğin de düzelecektir biraz zamana ihtiyacınız var sanırım ikinizinde
Canım suyuna sirke veya limon damlatma. Ödem atıcı etkisi olan hersey sütü azaltabiliyor. Bak ben bgn daha diyetisyene başladım. Bilinen birsey her diyetisyen sabahları direk ılık limonlu veya sirkeli su verir. Bana emzirdigim için vermedi. Sen bunu da doktoruna bir sor istersen.

Diyetisyene mi başladin..en guzelini yapmişsin.odem attiricilarin bu etkisini bilmiyodum,vucuttan fazla su atildiği icin sanirsam

Ben yapmıyorum canım yemek bulunca yiyorum Dün bir yerde tarçın ile ilgili bir yazı çıkmıştı instagramda.. Anne sütünden bebeğe tarçının içindeki bir madde geçiyormuş. Bebekler bunu sevmeyebiliyormuş ve meme reddi yapabiliyormuş. Ne zamandır kullanıyorsun tarçınlı su?

Progestan verdi doktor yarın onu kullanmaya başlıcam etkisi olur mu ki bu arada yanıt verdiğin için tşkr ederim
Progestan rahmin gelişmesini sağlıyor. Yani bir nevi bebek varsa bebeğin tutunmasını sağlıyor. Baş dönmesi yapabilir. Ağızdan mı fitil olarak mı kullanacaksınız? İnşallah bebeğiniz vardır ve sağlıcakla tutunur

ağızdan alicam ve folibal kullanıyorum da şey yaa ben hamile kalmayı çok istiyorum kardeşim benden çok daha sonra evlendi ve şuan hamile Allah inşallah bana da nasip eder hamilelikte ilk zamanlarda grip olunur mu çünkü ailemde kimse grip fln değil bende dışarı çıkmıyorum nasıl grip oldum anlamadım

Haklısın fotoğraflarda kalsın hemencik buyusunler
Bizimkide o isyan ede ede uyuyor eeee uuuu acayip bı uglama yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…