2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ağızdan alicam ve folibal kullanıyorum da şey yaa ben hamile kalmayı çok istiyorum kardeşim benden çok daha sonra evlendi ve şuan hamile Allah inşallah bana da nasip eder hamilelikte ilk zamanlarda grip olunur mu çünkü ailemde kimse grip fln değil bende dışarı çıkmıyorum nasıl grip oldum anlamadım
Kimseyle kendini kıyaslayıp strese girme.. Stres çok etkiliyor hamile kalmayı.. Çok garip ama her şey akılda bitiyor. Her şeyin bir vakti olduğuna inanırım. Kafa rahat olunca vaktide gelmişse oluyor. Grip olayı hakkında hiçbir fikrim yok ne desem yalan olur. Folibal dediğin folik asit mi?

Hep yaramaz olacak bu minnoklar belli oldu :))

Hele ben eşim normal bişey soruyor bağırarak cevap veriyorum. Birde benimle neden ilgileniyormiyorsun diye trip atıyorum çok çekilmezim :)

Valla tam Karadenizli oldu belki adana damarı olur dedik ama yok :)

Anneni çağır sen en iyisi :)

Ya kuş tüyü yorgan aldı eşim onu almamış olsam valla denerdim. Şimdi desem okadar para verdik yorgana diyecek :)

Ahahah kıyamam ya bakışa bak. Başka şeylerle verdin mi

Çeksinler bizide bu zamanlarda ne yapalım 😂😂

Ya keşke grip olmasaydım şimdi sabahin ilk vakti ve akşam midem bulanıyor ama grip mi yoksa hamilelik mi bilemiyorum , çatlama iğnesi yaptım bugün 9.gunum iğneden sonraki gunumden beri kasik ağrılarım var batma hissi gibi ,sağ bacağıma kramp girmiş ve değişik bı tat var ağzımda ama grip de oldum dışarı çıkmamama rağmen ( hep sobanın yanindayim halbuki) geçen sene de düşük yaptım sonra hsg çektim iki tüp de açıktı hormonlar iyi sperm sayısı fln da iyi adetime 10 gün kaldı sizce?

Ben hamileliğimi öğrenmeden sanirim bir hafta önce acayip bir kasık ağrısı çektim
3 4 gün kadar sürdü

Ben yapmıyorum canım yemek bulunca yiyorum 🤣 Dün bir yerde tarçın ile ilgili bir yazı çıkmıştı instagramda.. Anne sütünden bebeğe tarçının içindeki bir madde geçiyormuş. Bebekler bunu sevmeyebiliyormuş ve meme reddi yapabiliyormuş. Ne zamandır kullanıyorsun tarçınlı su?

Aaaa bunu bilmiyordum

Kız ben Manisa dan gelin geldim izmir e annem o kadar ağlamadı . Kv nın 2.katına döşedik evi biz ilk evlendiğimizde. Kadın oğlunun kıyafetlerini indirirken hüngür foşur ağladı 😂

Bende ağlarım oğlumu veremem kiiii
Hem kiz analarindan ne farkımız var sonuçta evden gidiyor kuzular 🤣🤣🤣🤣

Diyetisyene mi başladin..en guzelini yapmişsin.odem attiricilarin bu etkisini bilmiyodum,vucuttan fazla su atildiği icin sanirsam
Kendim tam disipline olamadım. Ben 3.ayimizda da diyetisyene başlamıştım o da ödem atıcılar için süt azaltabileceğini söylemişti. Şimdi farklı bir diyetisyene gittim o da aynısını söyledi.
Sezeryan olucam ya dogumdan sonra o dikişlerle nasıl öksürcem 😢 insallah gecer cok tesekkurler 🤲
İlk doğumunuz mu olacak bilmiyorum ama benm deneyimledigim doğumdan sonra hemen analık yüklemesi ve acı hissizliği geliyor 😁 yani o dikişler acısa da hissetmiyor insan onceLik hep bebek 😃

Acaba ayakta yatırısını mi beğenmiyo ki ya da sen olunca meme umudu oluyo tabi . Emzik eniyo mu . allaaallahh bunlar var ya ahhh insanı nasi kullanmayı biliyo 🙈

Ay vallahi geçen eşimde ayağında nasıl tuttuğunun taktigini gösteriyor ayağının birini altta istermiş fln :) dedim.ben yatırdım.an başlıyor taktik e geçemiyorum h sonu alışıyor kocaya pazartesi sendromuna yaşıyorum
Oğlanida göndermedim.okula. hasta olacak gb hissettim dinlensin dedim
Bugun çok üzüldüm ya yatakta zıplıyordu oğlum.ziplama.dedim kardeşin var neyse bak yatın yanyana sana bakıyor dedim kizi yaptırana kadar. O kalkmış bi bıraktı.kendiji cinnarrrrr dememle.yavssladi ama.kafalari.carpisti ağlama krizi oglan da.korktu Bende o korkuyla payladim baya kızdım bu kıza bisi olsa.napocaksin niye böle.uapiyorsin ben sana demedimmi diye bu sefer anne Krdesime bisi olur mu ben onsuz naparim bu sefer ikisine birden üzüldüm
Kendime.kizdim.neden 6 yaşındaki çocuğa bunu yaşatıyorsun diye
Normalde kafaları.tokusur yanlışlıkla.bisi yapar sakinlesitirridm ama bu sefer bende cok korktum suan çok üzgünüm keşke cocugumu sakinlestirseydim aglatmasaydm diye 😞

Aaa😳bak seeennnn . Niye taşınılmıyormuş o zaman evlendirmeseydi oğlunu dizinin dibinde oturtsaydi. Ayy şaka gibi ya artık erkek anaları nazlı He oğlum gidemez modunda . Bmm kv de de ev alacağımız zaman ortalığı yıkmıştı beddualar bağırmalar ayy ayılmalar bayılmalar . Beni acillik etti sinirden ya kasılmıştım . Offf aklıma geldi bak yine.

Ay zaman değişti bacım
Çocuklarımız nasıl.mutlu oluyorsa diyeceksin yani

X