2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İlk gebelik ama ikiz geliyor .. bu galsızlıkle nasıl yetısırım bılemıyorum durdum durdum son hafta grip oldum

Ya kuzum üzülme çünkü o durumd kim olsa aynı tepkiyi verir ki. Bn de çok kızıyorum mesela bazen çünkü bazen de sonunu bilerek davranışa devam ediyo.
Bu tarz duygu muhasebeleri özellikle onlr uyuyunca insanda çok oluyo. Ama tabi ki de kızacak bağıracaz. Bi şekilde biz de duygularımızı ortaya koyacağız kuzum asla kötü hissetme.
Evet belki bilerek yapmadı fln ama sonuçta sen uyarmana rağmen devam etmesinden kaynaklı oldu. Böyle böyle onlar da anlayacak iste nasıl davranması gerektiğine.
İlerde küçükler de ayaklandı mi ins, o zaman daha çok olayları olacak illa birine kizacaz fln ama bunlar bizim asla kötü ebeveyn olduğumuz anlamına gelmez tabi ki

Ay zaman değişti bacım
Çocuklarımız nasıl.mutlu oluyorsa diyeceksin yani
Heh iste bazı olaylar yaşanıyor çok üzülüyorsun ama sonunda da hayırlı şeyler oluyo. Bizim de o olaylardan sonra koyduğumuz tepkiler sonucunda kv artık anladı ve nasıl mutlu olacaklarda demeyi öğrendi kuzum

Geçmiş olsun.İnşallah öyledir Allah gönlünden geçeni versin canım

Kızlar ya uyumuyo Zümra kaç kez uyandı sayamadim . Ağlıyo durma emziği de almıyo illa emecek . Diş mi yoksa atak mi yoksa rahat mi batıyo bilemedim
Al benden de o kadar.Birbirlerini uyandırıp duruyorlar.Bir de çığlık atıp bağırıyoruz sürekli 4 gündür sizde de böylemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…