2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tulumda rahat hareket ediyorlar mı peki

Temiz çalışıyor aslında benden daha temiz hatta ama işte kitleydi iyisi evde kömür kokusu var resmen 😂😂

Kız keşke fajita olsa hazır köfte almıştı onu pişiriyordu. Köftenin kırıntıları da yanmış kömür olmuş o duman çıkarmış temizlemişte. Yeni aldığımız demir döküm tavada mahvoldu sabahtan beri onu temizlemeye çalışıyoruz. Şimdi eşim devraldı o temizliyor 😂😂
Gayet rahat hareket ediyor canım büyük beden olmasına rağmen

Kizlar can dostumuzu kaybettik 4 gün oldu bugün. Çok zor günler geçiriyorum ogluma yansıtmamaya calisiyorum ama nekadar basarabiliyorum bilmiyorum. tadimlara baslamistim onuda duzene oturtamadim elimde kolumda can yok ruh gibiyim nasil ustesinden gelicem bilmiyorum sütümde azaldi cocuk sinirinden ısırıp yara yapiyor mama vericem bugün artik mecburen 😔 yarinda doktora gidip ek gidaya nasil yuklenmeden baslayabilirim danisicam sütümün azalmasi cok cok kötü oldu en azindan 1 sene emzirmeyi cok isterdim
Başınız sağolsun canım:KK43: tadımı takma daha kafana oturtursun toparlanınca. Sütüm yetecek diye düşün bol su iç sık sık emzir sarıl okşa evladını kokla. Yetmiyorsa da dünyanın sonu değil doktorun ne derse bakarsın duruma göre mama için

Yok canim genel olarak kan ilaci gaz yapar dedi.benim bebeğim zaten gazlidir ama buyudu biraz daha azalmasi gerekiyo haliyle.
Benm bebeğim de kolikti ilk 3 ay, sonra demir ilacına damla arttırarak en azdan başladık. Hala daha gaz yapıyor demir ilacı farkındayım ama kendi kendine çıkartıyor bir şekilde. Bizim demirimiz düşük çıktığı için biz mecbur devam ediyoruz.

Benm bebeğim de kolikti ilk 3 ay, sonra demir ilacına damla arttırarak en azdan başladık. Hala daha gaz yapıyor demir ilacı farkındayım ama kendi kendine çıkartıyor bir şekilde. Bizim demirimiz düşük çıktığı için biz mecbur devam ediyoruz.
Bize kan testi yapilmadi canim..bizimki de gaz çikariyo ama gaz sıkışması yaşiyo bazen.karni cok sertleşiyo.bizde benim ailemden gelen bi durum,cocuklar genelde cok gazli.bebegin kilosu iyi diye sanirim kullanmayabilirsin şuan dedi doktor.kansizlik genelde iştahsizlik yapiyo

AA tabi bizde deliksiz hala uyumuyoruz ki illa bi suya çişe veya üstümü ört diye çağırıyor .
Aynen kuzum salla salla uyumaz bırakırsın uyanır . Sabah 6da çıkardım sabahciydim hep. Bazen hiç uyumadan hazırlanıp giderdim.
İns bu sever uykuyu dedim ama sağlıklı olsunlar da dediğin gibi.
Burda konuşuyoruz ya insan yalnız olmadığını da hissedince iyi geliyo.
Ahh kuzum çok yorgunsun tabi ki yanı bu başka bi yorgunluk ne bedensel tam olarak ne de kafa olarak.

Öyle kuzum konuştukça hepimizin aynı sıkıntısı olduğunu bilmek iyi geliyor
Yalnızlık hissi çok kötü
Zamanla rahat edeceğiz buyuyecekler Allahin izniyle
Zaman çabuk geçsin 😂😂 bi yandanda uzuluyorum bu halleride başka güzel

Öyle kuzum konuştukça hepimizin aynı sıkıntısı olduğunu bilmek iyi geliyor
Yalnızlık hissi çok kötü
Zamanla rahat edeceğiz buyuyecekler Allahin izniyle
Zaman çabuk geçsin 😂😂 bi yandanda uzuluyorum bu halleride başka güzel
Evet ya tam sevilmeli kucak bebesi zamanları. Sonra istesen de gelmiyo kucağa gelse de durmuyo

X