2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ya 31 Mayıs doğumluyuz 6ay aşısı için hemşiremiz bugün veya yarın İçin gel demişti. Ama bizim aşı pazartesiye kalacak gibi duruyo bi sıkıntı olur mu ki ya var mi bilginiz
Vallahaa benim kızz 6aylik olcak cumartesi ama 19aralıkta vurulcak sağlıkocağı ozaman verdi

Rahatla sen yapman gerekeni yap kafandan çıkarınca sütün daha da artıcak inşallah
6. Ay aşılarında 2. Ve 4. ayda olan difteri,tetanoz,boğmacanın olduğu karma aşı ile KPA nın 3. Dozları ve çocuk felçi aşısı var.

Ya ikinci mesajı yazmak için belirli bir süre beklemek çok çok saçma sırf bu yüzden pro üye olacağım az kaldı

Vallahaa benim kızz 6aylik olcak cumartesi ama 19aralıkta vurulcak sağlıkocağı ozaman verdi
Kız 17 sinden 19 una mı attılar cumartesi olduğu için 1-2 gün daha sarkmış oldu. Aslında 28 gün koymaları lazım 16 sında niye çağırmadı acaba.. Genelde daha geç tercih ediyorlar niyeyse.. bizimde rota aşısı 12si cumartesiye geliyordu 14 ünde gel dedi. Doktorda beklemenize gerek yok 7 sinden sonra yaptırın dedi. Bizde 11 kasımda gittik. 28 gün olmuşmuydu diğer aşı ile arasında dedi ordan şey ettim. Çok uzun yazmışım

Yeminle okurken beynim yandı fıstık
Sonunu okuyunca koptum
Zaten beynim yanikti o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…