2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay evet iste oyle oluyo 🤣 bi goruyorum internette 100 120süt, masallah Allahim bize de ver hayirlisiyla doysun yavrucuklarimiz diyorum

Kereviz, karnabahar, brokoli, pancar, ispanak, maydanoz falan veriliyomu acaba, kereviz veriliyo da digerlerini veren varmiiiii ????

Simdi mevsimi olan sebze meyveler de şunlarmis;
Eki Görüntüle 3169761 Eki Görüntüle 3169762

Hay masallah minige ya 😍 biz de yerken cok bakiyo da henuz dalmadi daha 🤣 Onu da sorucaktim organik mi aliyosunuz sebzeleri?

Onu bilmiyorum ama bizim de yakinda 6. Ay asisi var, ne asilar yapiliyo biliyomusun?
Vallahi organik bulmaya özen gösteriyoruz mevsimine uygun yazdan da onun için bişeyler atmıştım dolaba erik şeftali vs onlardan püre yapıyorum ara ara veriyorum ☺️

Eklentiler

• 20221201_203748.jpg
    20221201_203748.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 22
Ay evet iste oyle oluyo 🤣 bi goruyorum internette 100 120süt, masallah Allahim bize de ver hayirlisiyla doysun yavrucuklarimiz diyorum

Kereviz, karnabahar, brokoli, pancar, ispanak, maydanoz falan veriliyomu acaba, kereviz veriliyo da digerlerini veren varmiiiii ????

Simdi mevsimi olan sebze meyveler de şunlarmis;
Eki Görüntüle 3169761 Eki Görüntüle 3169762

Hay masallah minige ya 😍 biz de yerken cok bakiyo da henuz dalmadi daha 🤣 Onu da sorucaktim organik mi aliyosunuz sebzeleri?

Onu bilmiyorum ama bizim de yakinda 6. Ay asisi var, ne asilar yapiliyo biliyomusun?
2tane canım

X