2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Emziriyorum ama tabi acıkıyorum fecii oyle diyet yapmıyorum 5 şe kadar yiyorum az az ondan sonra hicbise yemiyorum zaten erken uyuyorumm oyle yani canım ben 77 kiloyum basen ve popo 🤣
Aynı ben bazen ağzıma birseyler atmayınca ciddi anlamda gözüm dönüyor. Hurma ceviz kurtarıyor beni de. Ben 75 ile doğuma girip 12 gün sonra 68 olmuştum 🤪 şuan ben de 77 yim nasıl oldu anlamadım 🙄 başarımı tebrik edin 🤣 eşim de normalde kiloya takar ver der ama şimdi kızını emzirdiğim için ye ye deyip duruyor kızı aç kalırmış sonra 🤣🤣 dolaptaki pazar gününden kalma kabak tatlısı çık aklımdan 😆

Ahh işte kuzum şükretmek için bazen illa daha zor bi günü bekliyoruz. Bn de ne zaman uyumuyo yoruluom söyle böyle desem hop daha zor bi gün geliyo.
Çok fena salgın varmış canım ya okullar fln çok boşmuş

Ay oğlum aksam söyledi anne 2 arkadaşımın ateşi çıktı dedi dedim yandık
Sonra eşim dedi h sonu eşimin yigsnin 1 yas d günü vardı korka korka gittim sonuç ınfluanza ymis okula giden ablasının
Abiden geçmedi inşallah Bunuda atlatırız:KK43:

Ay bende bugün öyle yaptım hava güzeldi hatta dışarı çıkardım miniki 😍
Ben de her gün bir saat de olsa çıkarmaya başladım. Yazın güzel günlerinde gezdirmedim çocuğu doğru dürüst şimdi havalar soğudu arabasıyla gezdiriyorum 😅 bağışıklık kazanmasi gerekirmiş acık havadaki mikroplara karşı bir yerde okudum hem ben de yürüyüş yapmış oluyorum iyi de geliyor 😍

Aynı ben bazen ağzıma birseyler atmayınca ciddi anlamda gözüm dönüyor. Hurma ceviz kurtarıyor beni de. Ben 75 ile doğuma girip 12 gün sonra 68 olmuştum 🤪 şuan ben de 77 yim nasıl oldu anlamadım 🙄 başarımı tebrik edin 🤣 eşim de normalde kiloya takar ver der ama şimdi kızını emzirdiğim için ye ye deyip duruyor kızı aç kalırmış sonra 🤣🤣 dolaptaki pazar gününden kalma kabak tatlısı çık aklımdan 😆
Yemezsen onu helal olsun 😂😂😂

Ben de her gün bir saat de olsa çıkarmaya başladım. Yazın güzel günlerinde gezdirmedim çocuğu doğru dürüst şimdi havalar soğudu arabasıyla gezdiriyorum 😅 bağışıklık kazanmasi gerekirmiş acık havadaki mikroplara karşı bir yerde okudum hem ben de yürüyüş yapmış oluyorum iyi de geliyor 😍

Hem ona bende bana iyi geliyor tabi. Baya hoşuna gidiyor dışarı da gezmek hem. Aslında soğuk diye çıkarmamakta yanlış zaten giydir çocuğu çık dimi😍

Hahahahahahah ayy bende yaaa 85 kiloyla girdim doğuma 74 kiloya düşmüştüm sonra yinede geldi eski.kiloma 77 geldii kabak iyi kızzz şifa olsun ye gitsin boll ceviz 🤤🤤

Benimkide ıhhhhhh ıhhhhhhhh ıhhhh diye şiddetlenerek ses çıkarıyor bir yere azcık koymaya gelmiyor kolların bellerim uyuştu 🤣 kanguruya almadığım her gün pişmanlık yaşıyorum 🙈
Bu ara ağlama başladı istediği o an olmayınca ağlama moduna alıyor kendini 🤣
Havalarda yağışlı ya da soğuk oluyor gezmelerede çıkaramadım sıkılıyor fark ediyorum onu eğlendirecek farklı bir şeyde bulamadım. Mama sandalyesinde de tam net durmuyor kayıyor yana mana 🤣 Son kozum mama sandalyesi oyuncağı ondan bakıyorum geçen bime geldi ama sabahtan gitmeyi unuttum kalmamış 😶‍🌫️
Migren baş ağrısı çok kötü ya Allah kimseye göstermesin insanın tüm uzuvları işlevini yitiriyor resmen. Benimde rezene-kimyon çayım bitti ebebekte de tükenmiş alamadım bir türlü 🙆‍♀️

Onlarda sıkılıyor kuzum
Sabah aşıya giderken seviniyordu kıyamam dedim.basina gelecekleri bi bilsen yavrucum
Bende tüm gün eğlendirmek için uğraşıyorum aksam pilav yaparken bekledi 10 dk sagolsun mama sandalyesinde duruyor destekli minder aldım içine iyi oldu
Migren öyle şükür geçti aksam üzeri 2 tane ilaç aldım duş alınca da iyi geliyor ama nerde duş almak bebekle
Bende aktardan alıyorum rezene ve papatya içiyorum iyi geliyor kuzu

X