2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet ya iş yerinden arkadaşımın kızı bu sene kreşe başladı başladığından beri hasta dedi. Anne bana ve babanneyede geçmiş çok fenayım dedi.
Oyy hele ilk başladığı seneler çocuklar hep hasta geçiriyor 🥺. Bizim kızın geçen yıl öksürük hiç geçmemişti mesela. İkinciyi yapacaksan hemen yap kuzum da en azından biri okulda biri evde olup hastalık taşımasın 😂🙈

Evet o listeyi her yerde paylaşıyorlar ama sadece kendi de fazla gelir mi emin olamadım.
Kız bizde doğal gaz yok full elektriğe yükleniliyor. Klima ya da elektrikli ısıtıcılar 😁
Oo klimayla da zor ısınır bacım ya . İlla da soğuk olur hanı . Bir iki derece çok da farketmez sanki ya bi de iyice soğukları düşününce . Bilemedim tabi sen daha iyi bilirsin.

sweetgirlcandy sweetgirlcandy aldığı instagramdan Ela idi sanırım o kafama yatıyor aslında ama emin olamadım hangi cinsi alacağıma.. panzen-panzen (kışın) panzen-müslin (kışın terleyen) birde müslin-müslin (yaz için). İllaki biraz terleme oluyor sırtının yatağa değen kısımları.. Defactoda da güzel şeyler var gibi bilemedim.
Benim kız çift kat pazende terlemiyor şimdilik. Cano orayı tavsiye ettim ama 2.aldığım hoşuma gitmedi. Kol ve ayak lastikleri daha gevşek anında kızın kollar ayaklar içine kaçıyor. Dikcem kenarlarından daraltcam ben🙊

Ev sıcaklığı gece kaç oluyor kuzum sende? Bende olmadı öyle bir deneyeyim.
Saoalsın evet böyle daha iyi yoğun tempoda olsa çok zor olurdu. İnşallah biraz daha büyümüş olur ilkbahara kadar zaten ondan sonra sezon huraaaaaaa 🤣
Bizim termostat 23e ayarlı yani salon falan hep max 23 ama yatak odam dış cephede şu an 22 gece de 21 e falan düşüyor. Bence dene tulumunu bize içine atlet zıbınla tam iyi oldu. 1.5 tog tulum da var bende onda eti soğuk oldu 1 gece giydirdim de bağrı kolu bacağı serindi
Ben sanırım biraz mükafatlandırıldım😂 taşınıyorum 😂
Oooooo gözün aydın 🧿 🧿 🧿 yıllarca babaannemlerle kavgalı bir şekilde aile apartmanında oturmuş bir çocuk olarak çok sevindimmm en çok da kızın için

Boncuk000 Boncuk000 ben de ege üni mezunuyum. Üniversite sonrası çalışma hayatı falan evlenene kadar 8 sene izmirde yaşadım bornova sonra buca. Kardeşim bucada hala, çok sık gelirdik normalde bir yıldır gelemedik çok da özledim:KK43: ne güzel bir şehirde yaşıyorsun 🥰 bir gün gelebilirsem belki görüşürüz🌸

Annelik stresi kaygisi kilo aldiriiiiii,sen de gel katıl canısı bize diyetteyiz 4-5 kisi olduk şuan.gerçi Jou Jou Ortalarda yok,çekirdeğe mi daldı naptiysa :sinirli:
Vuuuuuuuuu 😀😀 külliyenn yohh oylee birşeeyyyy amaa kocam gitmiş boza almış bana :KK14: bu adam.benim ayarımla oynuyoorrr :KK51:ee napcam.şimcikkkk 🤤

Bizim termostat 23e ayarlı yani salon falan hep max 23 ama yatak odam dış cephede şu an 22 gece de 21 e falan düşüyor. Bence dene tulumunu bize içine atlet zıbınla tam iyi oldu. 1.5 tog tulum da var bende onda eti soğuk oldu 1 gece giydirdim de bağrı kolu bacağı serindi

Oooooo gözün aydın 🧿 🧿 🧿 yıllarca babaannemlerle kavgalı bir şekilde aile apartmanında oturmuş bir çocuk olarak çok sevindimmm en çok da kızın için
Çok teşekkür ederim yaa valla ben psikolojik olarak burda hiç mi hiç rahat değildim bu tabi ki evdeki hareketlerime de yansıyordu. Umarım her şey daha güzel olur bizim için 🙏🏻

Hayatımız değişti bir nevi sıkıntıdan hiçbiri kalmadi
Bak uyandı 1 saattir sallıyorum enerji lazım acıktım mesala 😀
Bugun bende yine cok zorlandim, ne meme ne mama, seninkine döndü uyurken de memeden ayrilmiyo, bnde uyurken emsin bari diye birakamiyorum zaten, uyumuyoda
Benim eski isyerinde arkadaşım 2 sene emzirdiği için ozamana kadar hic regl olmamış dru süt tutuyodur normal derdi
Boyle rahat valla sut olsun emzirelim de simdilik olmasak da olur
Cano sütün yetiyordur sen öyle düşünme. Hiç bir çocuk açlıktan ölmez acıkınca emin ol yer diyor bi doktor. Gerçekten bu dişler zorladı bizi. Ben artık akışına bıraktım
İnsallah yetiyodur baya ac kaliyo yoksa, yani 5 dk emmekle 3 saat nasi durur ben anlamiyorum, delircem dusunmekten, seninki de hala zor mu iciyo mama?

Bu eşim beni çok kızdırıyor çok, yaw mutfağı temizliyorum Belis uyandı sen hemen al çocuğu gel, çocuk gözünü açamıyor 😂😂 sonra mama sandalyesine koyup çayını doldurdu bi güzel içeri gitti. 1 saattir yavrumu uyutmaya çalışıyorum 🤦‍♀️

Bugun bende yine cok zorlandim, ne meme ne mama, seninkine döndü uyurken de memeden ayrilmiyo, bnde uyurken emsin bari diye birakamiyorum zaten, uyumuyoda

Boyle rahat valla sut olsun emzirelim de simdilik olmasak da olur

İnsallah yetiyodur baya ac kaliyo yoksa, yani 5 dk emmekle 3 saat nasi durur ben anlamiyorum, delircem dusunmekten, seninki de hala zor mu iciyo mama?
Aynen cidden bosverr ben cok zorlandım ağrim biyandan kanamam biyandan

X