2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu eşim beni çok kızdırıyor çok, yaw mutfağı temizliyorum Belis uyandı sen hemen al çocuğu gel, çocuk gözünü açamıyor 😂😂 sonra mama sandalyesine koyup çayını doldurdu bi güzel içeri gitti. 1 saattir yavrumu uyutmaya çalışıyorum 🤦‍♀️
Hahahahaha aynı kocammm 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 oyuzden elleme diyorum o iş bende diyorum getirme çocuğu diyom🤣

Hahahahahaha cano ya kociş boza almış ayran kutusu kadar açıp içicen 1 bardak kadar bu adam ayarımla oynuyor tam diyet yapıyorum bozduruyo beni yav😪

Kız benimki de aynı hem kilo ver diyor hemde tam diyete başlıyorum bakıyorum elinde tatlıyla geliyor sonra niye yemiyorsun diyor 😳

Kız benimki de aynı hem kilo ver diyor hemde tam diyete başlıyorum bakıyorum elinde tatlıyla geliyor sonra niye yemiyorsun diyor 😳
Hahahahahahaha ayyy alem bu adamlar ciddenn yavv aldı yemesem olmazz ziyann olur kendi icmey tuturdu sana aldım diyo niye içmiyon diyo busefer oyyyy bennn neeeeddeemmmm

Evet çok hızlı konuşuyorlar eşimde öyle 🙈bn de tam tersi sakin ve yavaş konuşurum.
AA ne güzel kuzum bildiğin yer bak gelirsen eğer haber vermek istersen tanışırız görüşürüz☺️.
Bornova Ege ünv den dolayı çok sıkışık kalabalık boğucu . Ben gaziemirdeyim daha ferah sakin
Tabiki isterim tanışmak ☺️
Gümüşhane’ye felan gidiyor musunuz ben tam bir Karadeniz fanıyım özellikle Rize 😍

Hahahahahahaha ayyy alem bu adamlar ciddenn yavv aldı yemesem olmazz ziyann olur kendi icmey tuturdu sana aldım diyo niye içmiyon diyo busefer oyyyy bennn neeeeddeemmmm

Kız kocişinde emziriyorsun diye seni düşünmüştür iyi gelir diye :)

• Muhteşem
Reactions: Jou
Bugun bende yine cok zorlandim, ne meme ne mama, seninkine döndü uyurken de memeden ayrilmiyo, bnde uyurken emsin bari diye birakamiyorum zaten, uyumuyoda

Boyle rahat valla sut olsun emzirelim de simdilik olmasak da olur

İnsallah yetiyodur baya ac kaliyo yoksa, yani 5 dk emmekle 3 saat nasi durur ben anlamiyorum, delircem dusunmekten, seninki de hala zor mu iciyo mama?
Benimkinin içmesi şöyle düzeldi uyurken içiyor. Zaten 2 aydır böyleydi şükür içiyor bu şekilde

Bu eşim beni çok kızdırıyor çok, yaw mutfağı temizliyorum Belis uyandı sen hemen al çocuğu gel, çocuk gözünü açamıyor 😂😂 sonra mama sandalyesine koyup çayını doldurdu bi güzel içeri gitti. 1 saattir yavrumu uyutmaya çalışıyorum 🤦‍♀️
Ayyy yıkıldım yaaa aynı benimki haaa o da ıh dese alıp kaldırıyor 😂

Valla kaçıyor kız yavrum gözü kapalı bi o yana dönüyor bi bu yana dönüyor uykuya dalmaya çalışıyor yarım saattir büyüsün anlatacam hepsini kızım sana neler etti diye 😂😂
Hahahahaha yavrumm yaa benimkide zor uyudu nedense hıı hıı diyo sallarken kendi kendine soyleniyo resmenn

X