2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu eşim beni çok kızdırıyor çok, yaw mutfağı temizliyorum Belis uyandı sen hemen al çocuğu gel, çocuk gözünü açamıyor 😂😂 sonra mama sandalyesine koyup çayını doldurdu bi güzel içeri gitti. 1 saattir yavrumu uyutmaya çalışıyorum 🤦‍♀️
Bu adamlar tam dayaklık heee bende de var bir tane çocuk bakmayı 1-2 dk sevmek sanıyor 😅 Diyete başlayacakmış çok geç yemek yiyormuşuz. Şimdide maça gidecekmiş oturdu film izledi. 1-2 dk sevecek, dedim üstünü değiş sev bir sürü tantana etti. Bebeği uzaktı al diyor. Daha buraya birkaç cvp anca yazabildim o fırsatta 😂

Ayyy geçen Migros’tan bir boza aldım çok güzeldi hiç ekşilik yoktu zaman geçince ekşiyormuş tadı öyle yazıyordu üstünde 😍
Evettt canım esimde ordan alıyoo ama 3 gün içip bitirmen lazım yoksa ekşiliyo açildığı için gercekten yavas tavas ekşimeye başlamıştı

Bu adamlar tam dayaklık heee bende de var bir tane çocuk bakmayı 1-2 dk sevmek sanıyor 😅 Diyete başlayacakmış çok geç yemek yiyormuşuz. Şimdide maça gidecekmiş oturdu film izledi. 1-2 dk sevecek, dedim üstünü değiş sev bir sürü tantana etti. Bebeği uzaktı al diyor. Daha buraya birkaç cvp anca yazabildim o fırsatta 😂

Vallahi 1 saattir babasinda uyutuyor geri gidiyor akşamları dinleniyorum sagolsun
Aha bunu yazdım babayı kabul etmedi.memeyi kaptı

Eklentiler

• 20221126_003436.jpg
    20221126_003436.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 19
Ayyyy yok kuzu kışın manzarası çok güzel orası ayrı ama yok içim üşüdü suan 😀
Bekarken sobalı evdeydim o zMan belki ama şimdi dogalgazda kışın soğuğu cazip gelmiyor hahahah
Oglum 4 yaşındaydı pandemi yoktu o zaman kartepeye gittik kocam ve oglum inanılmaz mutlu karların içinde ben tam tersi sıcak bir nokta için dua ettim 😀
Sobalı evden nefret ediyorum yaylada güzel oluyorda. Küçükken sobalı evde yaşardık gece tuvalete gitmek işkenceydi totom donardı ya:) sıcak denizde güzel sadece ama ya:)

Evet benimki de dikkat edelim ikimizde kilo aldık dedi ama 2 gün sürdü o kararlılığımız:) önceden 1 2 dk severdide haftasonu noldu anlamadım bir yere gitmedi full belisle ilgilendi 😲
Ayyy geçen Migros’tan bir boza aldım çok güzeldi hiç ekşilik yoktu zaman geçince ekşiyormuş tadı öyle yazıyordu üstünde 😍

Evettt canım esimde ordan alıyoo ama 3 gün içip bitirmen lazım yoksa ekşiliyo açildığı için gercekten yavas tavas ekşimeye başlamıştı

Ben hiç boza içmedim desem😳 nasıl ki tadı hiç merak etmedim

Üff bendensin bayılırım yaaa😍

Sobalı evden nefret ediyorum yaylada güzel oluyorda. Küçükken sobalı evde yaşardık gece tuvalete gitmek işkenceydi totom donardı ya:) sıcak denizde güzel sadece ama ya:)

Evet benimki de dikkat edelim ikimizde kilo aldık dedi ama 2 gün sürdü o kararlılığımız:) önceden 1 2 dk severdide haftasonu noldu anlamadım bir yere gitmedi full belisle ilgilendi 😲

Ben hiç boza içmedim desem😳 nasıl ki tadı hiç merak etmedim

Üff bendensin bayılırım yaaa😍
Cok güzell sahlep tadı gibi tarçın döküp karıştırıyosun bigün dene küçüklerden al istersen 7.5 lira

X