2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oo klimayla da zor ısınır bacım ya . İlla da soğuk olur hanı . Bir iki derece çok da farketmez sanki ya bi de iyice soğukları düşününce . Bilemedim tabi sen daha iyi bilirsin.
Zor ya özellikle geçen sene bir ısınmadı ev.. Bu senede kış sert geçecek deniliyor hayırlısı bakalım. Benim birde giriş kat yerler fayans her yer cam daha da zorlaşıyor ısınma..

Bugun bende yine cok zorlandim, ne meme ne mama, seninkine döndü uyurken de memeden ayrilmiyo, bnde uyurken emsin bari diye birakamiyorum zaten, uyumuyoda

Boyle rahat valla sut olsun emzirelim de simdilik olmasak da olur

İnsallah yetiyodur baya ac kaliyo yoksa, yani 5 dk emmekle 3 saat nasi durur ben anlamiyorum, delircem dusunmekten, seninki de hala zor mu iciyo mama?

Vallahi öyle uyutuyorum ağlaya ağlaya ayakta 10 dk sonra ağlıyor sallasamda devam bu sefer memeye zor vallahi

Zor ya özellikle geçen sene bir ısınmadı ev.. Bu senede kış sert geçecek deniliyor hayırlısı bakalım. Benim birde giriş kat yerler fayans her yer cam daha da zorlaşıyor ısınma..

Adanada yaşayacaksın valla annemler sadece minik bir elektrik sobası ile bütün kışı geçiriyorlar 😐

Benim kız çift kat pazende terlemiyor şimdilik. Cano orayı tavsiye ettim ama 2.aldığım hoşuma gitmedi. Kol ve ayak lastikleri daha gevşek anında kızın kollar ayaklar içine kaçıyor. Dikcem kenarlarından daraltcam ben🙊
Alla alla aynı ölçüde yapmaları lazım neden öyle olmuş ki 😶‍🌫️ Kız maşallah elinden her iş geliyor.

Ay sıcağı seven biri olarak kesinlikle
Soğuktan havanın iç.karartici olmasından hic hoşlanmıyorum ruhum daralıyor

Bende sıcağı sevmiyorum. Hele kar yağınca pencere kenarına kendime yer yaparım kahvemi çayımı alıp saatlerce kar yağışını izlerim 😍

Bugun bende yine cok zorlandim, ne meme ne mama, seninkine döndü uyurken de memeden ayrilmiyo, bnde uyurken emsin bari diye birakamiyorum zaten, uyumuyoda

Boyle rahat valla sut olsun emzirelim de simdilik olmasak da olur

İnsallah yetiyodur baya ac kaliyo yoksa, yani 5 dk emmekle 3 saat nasi durur ben anlamiyorum, delircem dusunmekten, seninki de hala zor mu iciyo mama?
Kız benimkide 5 dk felan bazen daha az bazen bir tık daha fazla süre emiyor. Doyuyordur. Benzini yeterince ıslatıyor mu sen onu kontrol et.

Bende sıcağı sevmiyorum. Hele kar yağınca pencere kenarına kendime yer yaparım kahvemi çayımı alıp saatlerce kar yağışını izlerim 😍

Ayyyy yok kuzu kışın manzarası çok güzel orası ayrı ama yok içim üşüdü suan 😀
Bekarken sobalı evdeydim o zMan belki ama şimdi dogalgazda kışın soğuğu cazip gelmiyor hahahah
Oglum 4 yaşındaydı pandemi yoktu o zaman kartepeye gittik kocam ve oglum inanılmaz mutlu karların içinde ben tam tersi sıcak bir nokta için dua ettim 😀

X