2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar size iyi bir haberim var,1 ya da en fazla 1 bucuk ay sonra bebekleriniz tam olarak yerde vakit geçirmeye başlayacaklar oyuncaklariyla.siz halinin üzerine açik renklerde bir ortü gibi bişey edinmeye bakın:))
Yaa hadi inşallah offf bittim kollarım bileklerim hiç bişey yapamıyorum deli dana gibi kucağımda gezip duruyoruz evde
Ay birde lcwadan 2,5 togluk uyku tulumu almıştım aylar önce büyük kışa giyer diye 16-19 derecede giydiriliyormuş o 🤣 yeniden uyku tulumu almam gerekecek artık üstünü açmaya başladı sıpa 😁
Canım benim de 2,5 tog içine sadece kolsuz zıbınla giydiriyorum iyi geliyor ne terliyor ne de soğuk oluyor. Yatak odamız 22 derece en aşağı 21 oluyor
Evet kuzum aslında ben 7 aylık olduğunda başlama niyetindeydim ama elim başlamam için gaz verdi 🤣
Hadi hayırlı olsun iyi olmuş alıştırma gibi hem. Ben de nisanda başlayacağım ya benden önce başlayanlardan güç alıyorum😇

Bende 2 aydır diyete başlıyorum ama nerdeeee😂 ne güzel bütün kilomu vermiştim doğumdan sonra sanki emziriyorum geri nasıl aldım 😂😂
Annelik stresi kaygisi kilo aldiriiiiii,sen de gel katıl canısı bize diyetteyiz 4-5 kisi olduk şuan.gerçi Jou Jou Ortalarda yok,çekirdeğe mi daldı naptiysa :sinirli:

Ahhaaha bana da ole oluyor 😀
Yani o tiz sesi bitti daha naif bir inleme sesi çıkartıyor 😀
Neyse uyudu suan bende rezene mi yudumluyorum ses çıkarmamak lazım birazda dinlenmek bide migren i tuttu sabah midem fln bulandı çok kötü oldum
Benimkide ıhhhhhh ıhhhhhhhh ıhhhh diye şiddetlenerek ses çıkarıyor bir yere azcık koymaya gelmiyor kolların bellerim uyuştu 🤣 kanguruya almadığım her gün pişmanlık yaşıyorum 🙈
Bu ara ağlama başladı istediği o an olmayınca ağlama moduna alıyor kendini 🤣
Havalarda yağışlı ya da soğuk oluyor gezmelerede çıkaramadım sıkılıyor fark ediyorum onu eğlendirecek farklı bir şeyde bulamadım. Mama sandalyesinde de tam net durmuyor kayıyor yana mana 🤣 Son kozum mama sandalyesi oyuncağı ondan bakıyorum geçen bime geldi ama sabahtan gitmeyi unuttum kalmamış 😶‍🌫️
Migren baş ağrısı çok kötü ya Allah kimseye göstermesin insanın tüm uzuvları işlevini yitiriyor resmen. Benimde rezene-kimyon çayım bitti ebebekte de tükenmiş alamadım bir türlü 🙆‍♀️

Benimde almam lazim ya 😀
sweetgirlcandy sweetgirlcandy aldığı instagramdan Ela idi sanırım o kafama yatıyor aslında ama emin olamadım hangi cinsi alacağıma.. panzen-panzen (kışın) panzen-müslin (kışın terleyen) birde müslin-müslin (yaz için). İllaki biraz terleme oluyor sırtının yatağa değen kısımları.. Defactoda da güzel şeyler var gibi bilemedim.

🥰evet canım izmirdeyim. Sorun yaşamazsın güzel bişe . Bn hala kv nın konuşmasına alışamadım mesela . Gümüşhaneliler
Karadeniz 😁 Çok hızlı konuşuyor dimi şivede vardır tabi 😁
İzmirde kuzenim okuyor, arkadaşlarımız var. Güzel ve kalabalık bir şehir İzmir Bornovamıydı ne arabayı park edecek yer bulamadıydık 🙈 Gerçi Fethiye de pek kalabalık artık 🤣 Şu hastalıklar bir bitsin gezmenin tadını çıkarıcam ya çok sıkıldım.

😂olsun kuzum niyet önemli 🙈boşver takılma temizliğe rahatına bak ya o bi şekilde olur . Oturunca da bitmez ki kuzum oyalanmak istiyo çabuk sıkılıyorlar fln. Bizimki de kucakta gezmeyi çok seviyo.
Aman çıkma boşver walla ortalık çok fena. Bak bize abladan geldi hastalık. Okullar boşmuş zaten herkeste de aynı şikayetler özellikle boğaz ağrısı
Evet ya iş yerinden arkadaşımın kızı bu sene kreşe başladı başladığından beri hasta dedi. Anne bana ve babanneyede geçmiş çok fenayım dedi.

Doğalgazı çok açmayın malum baya yüksek fiyatlar bi de 😂🙈 onların tog una göre içine ne giydireceğim hangi ısıda kullanacağın listesi var kuzum ona bakıp al bi dahakine. Ya da bunu bi dene, çok kalınsa içine sadece çamaşırını giydir ya kıyafet giydirme
Evet o listeyi her yerde paylaşıyorlar ama sadece kendi de fazla gelir mi emin olamadım.
Kız bizde doğal gaz yok full elektriğe yükleniliyor. Klima ya da elektrikli ısıtıcılar 😁

Vallahi öyle bizim buyukkde 10 gündür hastaydı domuz gribi oldu muhtemelen ondan önce güneş oldu 15 gün boyunca hastalıklar dedim bi daha şikayet etmeyeceğim yeterki iyi olsunlar uyumuyor diye kiziyordum bende
Ahh işte kuzum şükretmek için bazen illa daha zor bi günü bekliyoruz. Bn de ne zaman uyumuyo yoruluom söyle böyle desem hop daha zor bi gün geliyo.
Çok fena salgın varmış canım ya okullar fln çok boşmuş

Yaa hadi inşallah offf bittim kollarım bileklerim hiç bişey yapamıyorum deli dana gibi kucağımda gezip duruyoruz evde

Canım benim de 2,5 tog içine sadece kolsuz zıbınla giydiriyorum iyi geliyor ne terliyor ne de soğuk oluyor. Yatak odamız 22 derece en aşağı 21 oluyor

Hadi hayırlı olsun iyi olmuş alıştırma gibi hem. Ben de nisanda başlayacağım ya benden önce başlayanlardan güç alıyorum😇
Ev sıcaklığı gece kaç oluyor kuzum sende? Bende olmadı öyle bir deneyeyim.
Saoalsın evet böyle daha iyi yoğun tempoda olsa çok zor olurdu. İnşallah biraz daha büyümüş olur ilkbahara kadar zaten ondan sonra sezon huraaaaaaa 🤣

Karadeniz 😁 Çok hızlı konuşuyor dimi şivede vardır tabi 😁
İzmirde kuzenim okuyor, arkadaşlarımız var. Güzel ve kalabalık bir şehir İzmir Bornovamıydı ne arabayı park edecek yer bulamadıydık 🙈 Gerçi Fethiye de pek kalabalık artık 🤣 Şu hastalıklar bir bitsin gezmenin tadını çıkarıcam ya çok sıkıldım.
Evet çok hızlı konuşuyorlar eşimde öyle 🙈bn de tam tersi sakin ve yavaş konuşurum.
AA ne güzel kuzum bildiğin yer bak gelirsen eğer haber vermek istersen tanışırız görüşürüz☺️.
Bornova Ege ünv den dolayı çok sıkışık kalabalık boğucu . Ben gaziemirdeyim daha ferah sakin

X