2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hhahaha şimdi olduuu

Benimde dizim var düzen bozulsada hep aynı saatte yatır kuzu bozamıyolar direniyorlar ama uyuyorlar ben öyle yapıyorum bugün 2 uyku yaptı 3.yü yapmıycak 7 de yatırcam
Oooo masallahh senin ki okadar dayanıyosa benimki ciğlık atıyor kıyamıyorum gozleri kıpkırmızı bakalımm uyutmadım 3 saattir

Evlendik dizde etegimvar hazırlandım cikicam o biraz kısa değil mi dedi ki evlenmeden önce şort giyerdim tamam şort giymim ama anı bi u dönüşü oldu banada
Ana o yazlıklarda çok rahat be
Benimki de eskiden boyle değildi sonra bi u dönüşu yapti:)) ben de onu kiskanirim ama ben hep kiskançtim değişmedi

Ay biz ne yaptık annem yahni yaptı tuzuda çok az atmış. Benim dana sofrada bi bakıyor ki azcık ekmekle suyuna batırdım ölmüş gibi yedi patatesinden verdim yedi yavrum benim ya böyle şeyler istiyor heralde
Öyle şeyler ister zaten yaa bide az tuzluysa tamammtadından yenmez

Ay biz ne yaptık annem yahni yaptı tuzuda çok az atmış. Benim dana sofrada bi bakıyor ki azcık ekmekle suyuna batırdım ölmüş gibi yedi patatesinden verdim yedi yavrum benim ya böyle şeyler istiyor heralde
Hahhahsh Bi kebapçıya götürün bebeyi off bende ciğeri özledim ya hamileyken yiyemiyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…