2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öğlen uyuyordu Ahsen mama veriyordum uyandı içmedi kucağıma aldım zıplatıyorum yok içmedi. Annem aldı onda içti sabahta uyanıkken vermiş annem içmiş çorba yaptık dün yoğurtlu içmedi zorla ancak annem şimdi veriyor yiyor bu kızın garezi bana

Bizimkinin kaka hep yeşil doğduğundan beri. Yesin yeterki başlamadım doğru düzgün bende arada tattırıyorum 30unda 5 olcak benimki ufak daha doktor sadece tattır dedi 6. Aya kadar

Bizimkinin kaka hep yeşil doğduğundan beri. Yesin yeterki başlamadım doğru düzgün bende arada tattırıyorum 30unda 5 olcak benimki ufak daha doktor sadece tattır dedi 6. Aya kadar
Bizimki de yeşil annemde normal değil deyip duruyo doktor normal dedi diyorum ne biliyim diyo

valla ben de ilk sebzeyle başlama niyetindeydim ama doktoru dinleyim dedim yine de. çünkü biraz marjinal olsa da hem çok tecrübeli hem de güvenimi kazandı bikaç konuda haklı çıkıp. inşallah zorlanmam bakalım yarın kabak verince görecez ama yumurta ve peynir de yediği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. onlar hem şekerli değil, hem de baya pütürlü çünkü.

bu arada bugün 1 yumurta sarısını yedi 1/4 bile yemiyodu önceden. sofraya ailecek oturmak gerçekten etkiliyor sanırım iştahlarını.

Dilini dışarı çıkarıyorsa olsada sorun olmuyormuş bana öyle dedi canm
Ay çıkarıyor mu bilmiyorum çıkarıyor sanırım öyle olsa hiç içmezdi sanırım. Eşimde geçen şey dedi iyi ki dil bağı yok bizim sülalede hep var herkesi bebekken kestirdiler diye şimdi o da aklıma geldi bi gösteriyim bakalım

Göster göster bizdede hafif derecede var meme ağzından çıkıp duruyor emzik düşüyor habire desteklemek gerekiyor bide uyurken ağzına bakmak lazımmış dil damağa değiyormu diye

Göster göster bizdede hafif derecede var meme ağzından çıkıp duruyor emzik düşüyor habire desteklemek gerekiyor bide uyurken ağzına bakmak lazımmış dil damağa değiyormu diye
Ha o uyurken mi ben uyanıkken anneme diyorum bak dili damağına değiyor o zaman olmuyormuş

Trabzon hurmasıda vermedim netten baktım 8 ay yazıyor diye halbuki verende olmuş grupta sonradan okudum. Ben çok severim

Ben veriyorum :)
Ahahahah eline kaşık verip kaşığı ağzına alırken veriyordum artık onu da açmıyor elimde kaşık varsa öyle denedin mi

Denedim hepsini sabah görümcem geldi kahvaltı yaptırırken onlara gülüyor bende hemen veriyorum. Sonra bi anda durup bana bakıyor ne yapıyordun der gibi sonra gülmedi yine hiç :)
6.ayda et ve tavuk suyu veriliyormuş cano. Valla ben bakıyorum tadına güzel olanı da yemiyor benimki
Kuzu benimde aynı ya sabah 10da bir iki kaşık anca yedi. Sonra mama verdim asla yemedi 3e geliyordu 60 cc mama yedi sadece çok sinir bozucu ya şimdi seni daha iyi anlıyorum
Büyük kızım 6yaşında canım Ahh walla ağla kuzum ya içinden geliyorsa hiç kasma. Sal gitsin bn de gizli gizli artık devam

Oy maşallah saldım gitti valla genelde salarım zaten kimse umrumda olmaz :) bi ara kaynanama sarılıp ağlamışlığım bile vardır
Ya benim kızın hep yeşil çok nadir normal renk oluyor ben nasıl anlayacağım ya:)
Annene ver o yedirsin hep bu sayede dinlenirsim eheheh
Bizimki de yeşil annemde normal değil deyip duruyo doktor normal dedi diyorum ne biliyim diyo

30unda gidiyorum doktora sorayım bende tekrardan:)

evet ya bizde de var o durum sonra çocuk Ayakta o uykuda . Dalınca ayağından indir diom ama nerede o çocuktan önce uyuyo zaten. Dediğin çok doğru onlardan daha az uyuyup daha çok yoruluyoruz

Dun dedim keşke senin gb olduğum yerde uyuyabilsem
Dedim yorgunluk mu nedir uyuyamıyorum diyorki yorgun olsan uyursun

Güneş meme istediğinde kendini geriye doğru bir atıyor tobe
Koca koptu geçen kendini fırlatıyor geriye bide ağzını çeviriyor memeye
Bu aralar çok güzel dokunuyor yüzüme

Kız benimki hani yazlık ince kumaştan pantolonlar varya rahat,onlara da takmiş,yaz boyunca kot giyip çiktim disari

Evlendik dizde etegimvar hazırlandım cikicam o biraz kısa değil mi dedi ki evlenmeden önce şort giyerdim tamam şort giymim ama anı bi u dönüşü oldu banada
Ana o yazlıklarda çok rahat be

Valla çok uyanıklar yaa

Valla insan çok kötü oluyor yemeyince o kadar uzun saatler. Ama ben son olaydan sonra saldım arkasından diş gelince.

Valla yaa annemin yaptığını bende yapıyorum çocuk onu seçiyor

Aman annemin fikri bu doktor normal diyor da işte beni tedirgin ediyor annem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…