2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hee şimdi anladim :))

Sizi uzun zamandır takip ediyordum ama ilk kez yazıyorum sıtayla olmuş biraz 🤣 valla ne yalan söyliyim bayadir gir çık yapiyorum siteye yalnızca hiç bi şey takip edemiyorum 🤣

Bizimkinin de dişler gozukuyor alttan beyaz bryaz diş kasiyicisi verjyorum kullanmiyo, emzik veriyorum almiyo. Bizimkisinin ilk atağı ve umarım son olur 🤣🤣🤣
Hhahaha şimdi olduuu 😂😂😂

Benimde dizim var düzen bozulsada hep aynı saatte yatır kuzu bozamıyolar direniyorlar ama uyuyorlar ben öyle yapıyorum bugün 2 uyku yaptı 3.yü yapmıycak 7 de yatırcam 😆
Oooo masallahh senin ki okadar dayanıyosa benimki ciğlık atıyor kıyamıyorum gozleri kıpkırmızı bakalımm uyutmadım 3 saattir

Ay biz ne yaptık 🙊 annem yahni yaptı tuzuda çok az atmış. Benim dana sofrada bi bakıyor ki azcık ekmekle suyuna batırdım ölmüş gibi yedi patatesinden verdim yedi yavrum benim ya böyle şeyler istiyor heralde😂
Öyle şeyler ister zaten yaa bide az tuzluysa tamamm😂😂😂tadından yenmez😂

Ay biz ne yaptık 🙊 annem yahni yaptı tuzuda çok az atmış. Benim dana sofrada bi bakıyor ki azcık ekmekle suyuna batırdım ölmüş gibi yedi patatesinden verdim yedi yavrum benim ya böyle şeyler istiyor heralde😂
Hahhahsh Bi kebapçıya götürün bebeyi 😅😅 off bende ciğeri özledim ya hamileyken yiyemiyorduk😅

X