2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya benim kızıma denettim avokado bi öğürdü ki . Bende vermedim . Diğer herşeyi yiyor şu an bizle birlikte masaya alıyorum kucağıma aşırı hoşuna gidiyor . 😂 bol yoğurt meyve çorba balık tattırdım (hamsi) yedi valla 😂😂 obur çıktı hanımefendi son sürat gidiyor 😂
Darısı bizimkinin başına 😂😂

Hic anlamam ama bu ayın hali Retro metro bilmem ne mi oldu acaba dün gece 😅 bilen varsa böyle şeyleri önceden söylesin biz de ona göre gardimizi alalım 😁

Bizde de cok nadir oluyordu dün ilk defa aşırı cok oldu hemen doktora sordum endişe etmeyin huysuzlugu yoksa, kan ilacı yapıyor arada dedi. Kan ilacı kullanıyor musunuz bilmiyorum ama paylamak istedim.

Bize doktorumuz uzerine basa basa ver dedi hem de kan ilacıyla birlikte ver emilimi cok iyi olur dedi. İste verdiğim gun kaka kala degil sanki karabiber 😅 ikisi birlikte combo etki yaptı sanırım ama huysuzlanmaya vs yok hurmaya devam ben. Ben de hic sevmem 🙈
Gece benimki de fenaydı ne mama içti ne doğru düzgün uyuyabildi. Hemen baktım dolunay mı diye de yok değil 😂😂😂

Kızlar ya ilikli kemik suyu et suyu vs yapan var mi? Başlayabiliyor muyuz 6.ayda. Bugün havuç patates pirinçten çorba yaptım 3 kaşık verdim ogurerek yedi ve tadına baktım gerçekten ben de öğürecek oldum 😅 cocugum cok haklı. Bir şekilde tatlandırmak lazım et suyu koyabiliyor muyuz acaba?
6.ayda et ve tavuk suyu veriliyormuş cano. Valla ben bakıyorum tadına güzel olanı da yemiyor benimki 😂

Benimkide oyle yarım yamalak uyudu bugün hep off düzen bozulmasa iyiydi yaa kacgundur düzenli uyuyodu hep bgünde gonül dağı var ins uyur dünkü gibi😂😂
Benimde dizim var düzen bozulsada hep aynı saatte yatır kuzu bozamıyolar direniyorlar ama uyuyorlar ben öyle yapıyorum bugün 2 uyku yaptı 3.yü yapmıycak 7 de yatırcam 😆

Evet bende gördüm bana kuzenlerim avokadodan dediler sonrada görmedim bi daha. @Gugubi görmüştü geçenlerde yazdım sanırım görmedi daha o da. @Lumix in bebişte olmuş safra kesesinde taş olunca mı oluyor öyle bir şey demişti tam hatırlayamadım
Aaa safra kesesini duymamıştım ayyy inşallah öyle bişey değildir 😳

Büyük kızın kaç yaşında peki :) iki çocuk olunca tabi hadi miniği yatırsan büyük hemen uyumuyordur haklısın ben senin yerine ağlarım bu aralar ağlayasım var yine çünkü 😂

7. Ayda nasıl sizin yediğinizi yiyecek diş yok merak ettim bizim bıdık 7. Ay oldu ben hala çorba veriyorum sadece 😳
Büyük kızım 6yaşında canım 🙃 Ahh walla ağla kuzum ya içinden geliyorsa hiç kasma. Sal gitsin 😂 bn de gizli gizli artık devam

Benim koca çocuğu sallarken uyuyakaliyor
Ondan daha az uyuyup daha çok yoruluyorum
Ama erkekler kadınlar kadar dirençli değil işte
😂evet ya bizde de var o durum sonra çocuk Ayakta o uykuda . Dalınca ayağından indir diom ama nerede o çocuktan önce uyuyo zaten. Dediğin çok doğru onlardan daha az uyuyup daha çok yoruluyoruz

Ilkkez gelmişim gibi konuştun 😂
Hee şimdi anladim :))

Sizi uzun zamandır takip ediyordum ama ilk kez yazıyorum sıtayla olmuş biraz 🤣 valla ne yalan söyliyim bayadir gir çık yapiyorum siteye yalnızca hiç bi şey takip edemiyorum 🤣
Valla benimki dişten diye düşündüm kucakta uyumak istiyor bazen alıyorum bazen almıyorum zor dalıyor 😂
Bizimkinin de dişler gozukuyor alttan beyaz bryaz diş kasiyicisi verjyorum kullanmiyo, emzik veriyorum almiyo. Bizimkisinin ilk atağı ve umarım son olur 🤣🤣🤣

aynen öyle tuzsuz dedi de ne bileyim el kadar bebek ne yicek kuru fasülye mi yicek mesela 😂 ben armut püresi verirken korkuyorum sindiremiyo diye. ilk çocuk olunca insan adapte olamıyo sanırım bu sirece hemen 😂
620 gr almış bu ay. bizimki zaten kilo da sıkıntılıydı. o yüzden iyi bile almış önceki aylara göre. ama daha yeni 7 kg oldu 😔 boyu iyi 68 cm (35. haftada doğmuştu)

valla ben de merak ediyorum onu 😂 vardır heralde aklında bişey. görecez sonraki randevuda. heyecanla bekliyorum. gerçi biz 5. ayda yumurta yedik herşey olabilir 😂

valla seninkinden umutluyum, biraz benimkine yaklaşır bişeyler der umarım, çok yalnızım 😂 herkes sebzelerle 3 gün kuralı yapar, ben yumurta peynir yediriyorum 😂 gerçi yemiyo da.
Olsun kuzum gayet iyi sağlıklı olsunlar da aman napcan kiloyu sonra da vermeye uğraşacaklar işte. Ya karışmak gibi olacak ama armut tatlı ya hani sonra sebzelerde zorlanmayasın kuzum önce havuç kabak fln mı başlasaydın acaba

Trabzon hurmasıda vermedim netten baktım 8 ay yazıyor diye halbuki verende olmuş grupta sonradan okudum. Ben çok severim 😃
Kız bişey dokunduğu zaman tuvaleti direk mukuslanıyor ve yeşile dönüyor. Ben bunu takip ede ede verdim . Ama benim kızım yemeğe bildiği n çığlık çığlığa atlıyordu . Şu an tamamen anam babam usulü yediğimiz yemekten yiyebildiğini veriyorum . Çokta memnunum . 😌☺️

Hee şimdi anladim :))

Sizi uzun zamandır takip ediyordum ama ilk kez yazıyorum sıtayla olmuş biraz 🤣 valla ne yalan söyliyim bayadir gir çık yapiyorum siteye yalnızca hiç bi şey takip edemiyorum 🤣

Bizimkinin de dişler gozukuyor alttan beyaz bryaz diş kasiyicisi verjyorum kullanmiyo, emzik veriyorum almiyo. Bizimkisinin ilk atağı ve umarım son olur 🤣🤣🤣
5.ay atağı ya da diştir😂 inşallah son olur 😂😂😂

X