2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evettt hersey cok guzel gidiyo maşaallahh boyle devam ett emzirmeye devam et sırf baslamayayım diye diyoda diyoo kocma diyo kimse senin gibi dinliyen yok doktoru diyo hahahahahahaha hosuna gitti diyo hahah
Baktı ki dinliyorlar biraz dhaa anlatayım demiştir 😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Napsın yavv bari dedim gönlü hosnut olsunn birsey olsa illaki başla derdi ek gıdaya gayet iyi diyo yanii
Hepsinin görüşü farklı bide bu konuda o yüzden ne diyosalar dinliyoruz içimize siniyosa ☺️ bizim doktor çok sevimli sağ olsun geçen üst üste soru sorduk biraz eşimle, klasik yeni anne babasınız her şeyi araştırıp gelmişsiniz diyo 😂😂

• Komik
Hepsinin görüşü farklı bide bu konuda o yüzden ne diyosalar dinliyoruz içimize siniyosa ☺️ bizim doktor çok sevimli sağ olsun geçen üst üste soru sorduk biraz eşimle, klasik yeni anne babasınız her şeyi araştırıp gelmişsiniz diyo 😂😂
Duzeltme yaptım geriye bise yazdim hahaha hemen de yazdın🤣🤣
Aynenn benimde içime siniyor bizde soruyoruz baya

bende hemen başlamaya gözüm kesmedi vallaha enbasta cok heveslendim ama dedim az daha dinlen🤣

Duzeltme yaptım geriye bise yazdim hahaha hemen de yazdın🤣🤣
Aynenn benimde içime siniyor bizde soruyoruz baya

bende hemen başlamaya gözüm kesmedi vallaha enbasta cok heveslendim ama dedim az daha dinlen🤣
Bebem uyuyor anında yazarım fırsat buldum mu 😂😂
Bi başlayınca daha bitmeyecek zaten güzelce yesinler de

• Komik
Kizlar ya daha önce yazmistim bakabildinizmi bilmiyorum instada ilaydagench diye biri var bebisi 7 aylik olmak uzere ve ek gidaya direk blw başladi masallah bebis makarna kek ne verirsen tuketiyor bide artik 2 ana 1 ara ogune baslicaklarmis şaşırdım açıkcası cok hizli ilerlediler 😆
Yok artıkkk😳 düzgünce tutabiliyor mu ki ilginç. Ben cesaret edemem ya eline vermeye o kadar küçükken. Daha 7 aylık bile değil bir de makarna falan bilemedim 8 ayı doldurması gerek diye biliyorum yani bebek makarnalarında 8+ yazıyor
Haklısın bizde ablamız 2 yasında ama gece 1 den önce uyymaz
Eyvah benim oğlum da öyle olcak galiba
İkisi de hasta annemin kanser ameliyatı var salı günü de zamanlama çok kötü oldu.Sağol kuzum
Çok geçmiş olsun bebişlere:KK43:( annene de şimdiden acil şifalar diliyorum canım😞

Yalniz o jeli surunce,tayt çok kirlenmez mi vicik vicik olmsz miyiz? bide tayt zaten cok terletiyomuş,jele gerek var mi?
Işte sıkılaşıyor dedi arkadaşım olmasada olur tabii terlerse ters çevirip kurumasını beklersin yalnız 1saat üzerinde durması yeterli iş yaparken giy daha ter akar

Işte sıkılaşıyor dedi arkadaşım olmasada olur tabii terlerse ters çevirip kurumasını beklersin yalnız 1saat üzerinde durması yeterli iş yaparken giy daha ter akar
Tayt kafama yatti,butun yorumlarini da okudum sayilir :KK70: alacam birazdan,yuruyuş bandinda kullancam.ev isi yaparken de cok iyi oluyomus ewt.bedenine tam karar veremedim m-l arasinda kaldim ama sonucta korse değil.korse olsa m alirdim,bunda l alirim sanirim

Tayt kafama yatti,butun yorumlarini da okudum sayilir :KK70: alacam birazdan,yuruyuş bandinda kullancam.ev isi yaparken de cok iyi oluyomus ewt.bedenine tam karar veremedim m-l arasinda kaldim ama sonucta korse değil.korse olsa m alirdim,bunda l alirim sanirim
Kalçanı ölç kızzz hahahaha ölçtümde aldım.ben kosu bandıda aninda zayıflarsın bende mi insem spora🤣🤣🤣

X