2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yazıhlaarrr olssuunnn depremimi anlattımm kimse bakıp ta yanıtlamamışş üzdü bi @Dreamgirls cevapladı sağolsun kimse gecmiş olsun da demedii bumu benim değerumm heeehhhh triplendimmmmm
Kuzum geçmiş olsun görmedim bn çok bakamıyorum direk cevap yazanlara bakıyorum genelde . Allah beterinden korusun kuzum. Bi izmir Li olarak depremin acısını korkusunu malesef çok iyi biliyorum ve sürekli yaşıyoruz

Canlar ya biz hala döneniyoruz tam yarım dönüyo ama kapanamıyo azcık koca dötlüyüz sanırsam . Bütün gün uğraşıom yok ama gece olup beşiğe yattı mı sürekli dönme çabası ve uyandırıyor kendini. Bu gece mesela 3ten 5.45 e kadar uğraştık

Anladımca canım.yukardakiler sağolsun kızımı dogru düzgün uyutmadılar vidayla ses ettiler allahın belaları sinirlerim.bozuldu
Bugün bizdede öyle oldu üstekinim 2 tane çocuğu var ev yıkılcak başımıza kucağımda uyuyor şuan. Apartman tamamda bi rahat durun pat küt beyaz gürültüde açık ama ona rağmen ses oluyor

Tam dönüncede sırt üstü dönemiyor diye ağlıyorlar canm valla dönmeden önce çok rahattım koyduğum yerde buluyordum şimdi mümkün değil göbek üstünde 360 derece dönüyor geri geri gidiyor zırlarsa sırt üstüde dönüyor gece uykuluyken çok zor oluyor uykusunu açıyor gaz sancısı girince dönüyor hemen

Ayyy izmirin depremi cok fenaydı tisunami gibi oldu heryee göl batmıştı çokkotü birşeydi oda allahımm dahada yaşatmasınyaaa

Bizimki de laf dinlemeyi de seviyo,millet bisey konusunca kendine soylendiğini sanip güluyo:)) sosyal olsunlar, icine kapanan cocuklari anlamakta zorlaşiyo
Aynı benimki ya her laf ona söyleniyo gibi gülerek tepki verdi evet bak doğru içe kapanık olunca anlamak zor cidden

Bizde aynı kafa gövde biraz dönüyor ama dönemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…