2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar cinara kivi yediriyordum kıza da minicik sürdüm sürekli istedi kimi yerde 10 aylıkken diyor veren var mı yada verilebilir mi

Hemde cokk yazın zate biyere gidemedim hep emzir emzir uyut uyut derken kış geldi ama seneye bomba gibi gezicezz az sabredelimm sabrın sonu selamett

Kış bebesi uslu oğlum ile yaz bebesi.yaramaz kızım yer değiştirseymis iyiymis:)
Oğlumda kış ti dedimii bir sonraki bebeyi yaz bebesi yapacağım ama olmadinyar seneye inşallah:)

Ahahahaha gel bacım ben daha çekiyorum geçenlerde 14-15 saate kadar içmedi günde 1 2 kez besledi 3 gün boyunca. Diş çıktı gerçi bizim.

Ben artık uyurken veriyorum 4.aydan beri uyanıkken asla içmiyor
Oooo baya içmemiş cidden Kaç cc içmeye başladı, normalde eskisi gibi içse bende 120 veriyodum ama senin gibi uykudan uykuya içinde 180 veriyorum içim rahat etmiyo gerçi oda hepsini içiyo o şekilde ahhh ahhh

Kış bebesi uslu oğlum ile yaz bebesi.yaramaz kızım yer değiştirseymis iyiymis:)
Oğlumda kış ti dedimii bir sonraki bebeyi yaz bebesi yapacağım ama olmadinyar seneye inşallah:)
Hahahahah yapcak birşey yok beybim yavvv biyerden birşekilde gdliyolar ama seneye hem fit oluruz hem gezeriz neolcakk baslayacam zayıflamaya yaza fiittt

Hahahahah yapcak birşey yok beybim yavvv biyerden birşekilde gdliyolar ama seneye hem fit oluruz hem gezeriz neolcakk baslayacam zayıflamaya yaza fiittt

Bende başlayacağım stresten surekli yiyorum şu sıralar sabah bir gerildim biri kahvaltı bekliyor diğeri uyumak istiyor 1 saat uğraştım uyutmak için

Reactions: Jou
Benimkinin çok uykusu gelince burnunu kaşıyor sinirle anca öyle uyutuyorum. Yoksa hemen uyanıyor. 11e kadar minik napıyor ya oyun falan mı oynuyorsun oyalamak için

Vallahi normalde aksam 8.30 da yatırırdik
Şu sıralar sabah öğle.uykjsu az uyuyor aksam uykusunu 3 saate yakın uyuyor bu sefer aksam 7 de kalkıp uyumamak için direniyor
Oyun oynuyor evi gezdiriyoruz abisi ile çok eğleniyor el.kol bacak başlıyor çığlık atıyor ona

Oooo baya içmemiş cidden Kaç cc içmeye başladı, normalde eskisi gibi içse bende 120 veriyodum ama senin gibi uykudan uykuya içinde 180 veriyorum içim rahat etmiyo gerçi oda hepsini içiyo o şekilde ahhh ahhh
Benim ki 150 cc içiyor 4 saatte bir uykuya denk geliyor bazen 5 saati buluyor uyumazsa

Bende başlayacağım stresten surekli yiyorum şu sıralar sabah bir gerildim biri kahvaltı bekliyor diğeri uyumak istiyor 1 saat uğraştım uyutmak için
Sorma canım.yukardakiler sağolsun kızımı dogru düzgün uyutmadılar vidayla ses ettiler allahın belaları sinirlerim.bozuldu yaa saatte bir vurdularr cıkmamak için yukarı kendimi zor tuttumm dunden beri bitmedi işleri gerizekalı

Son düzenleme:
İnşallah başarılı olurum nasıl başlayacağım bilmediğimden az kafamı kurcalıyor onuda doktor söyler sanırım. malzemeleri toparlamam lazım en gerekli ne var sence ek gıda döneminde tabak vs
İnş hepimiz kolay güzel şekilde başlarız canım ya. Tabak kaşık almışsındır. Önlük al bn oioi kullanıyorum ileri süreçte eline verince fln çok rahat oluyo. Bi de meyve sebze filesi kullancam alırsa silikon olsun ucu . Cam rende alabilirsin. avent suluğumuz vardı onu kullancam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…