2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz benimki erken uyumuyo gec yatiyo erken kalkio
Sende düzenle uyku saatlerini canm gündüz uyku sayısı ve gece uykusuna geçirdiğinde ışığı açma göz teması kurma gibi belirli şeyler var yap onları alışıyor zamanla erken yatmaya hep aynı saatte düzende devam et

Ne güzel yaa..ögrencilerin şimdi bebeği görünce bayilırlar:)) benim babamda ogretmen,kucukken okuluna giderdim, ogrencileri cok sevinirdi hatirladim simdi:)
Sürekli getiirin getirin lütfen diye arıyolar bizim öğretmenimiz de kızını getirirdi çok sevinirdik yabizim oğlan kalabalığı seviyo normalde okulda napcak bakalım curcunada

Sürekli getiirin getirin lütfen diye arıyolar bizim öğretmenimiz de kızını getirirdi çok sevinirdik yabizim oğlan kalabalığı seviyo normalde okulda napcak bakalım curcunada
Kalabaliği bu ikizler burcu bebelerinin hepsi cok seviyo sanirim:) ogrencilerini görunce bebişin de sevinir,şuan bile çocuk-buyuk ayrımi yapabiliyolar:)

Yapiyorumda kuzum babamiz sagolsun hep bozuyor duzeni

Günde uyku sayısı nekadar ediyosun

Ahahahaha gel bacım ben daha çekiyorum geçenlerde 14-15 saate kadar içmedi günde 1 2 kez besledi 3 gün boyunca. Diş çıktı gerçi bizim.

Ben artık uyurken veriyorum 4.aydan beri uyanıkken asla içmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…